Wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń - budynku Zespołu Szkół nr 5

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319062
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319062/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 10:32
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbf3a3f9-fefa-4983-a591-29a67ec70122
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ RUDZIŃSKIWałbrzych, PL · lot 0
163 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319062 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń - budynku Zespołu Szkół nr 5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.8.) Numer faksu: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń - budynku Zespołu Szkół nr 5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbf3a3f9-fefa-4983-a591-29a67ec70122

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319062

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041634/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wałbrzyski Inkubator Zawodowy- Nowoczesna edukacja zawodowa dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej – z zakresie modernizacji sal w Zespole Szkół nr 5 im. M.T. Hubera - ul. Ogrodowej 2a w Wałbrzychu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działanie nr FEDS.08.03 „Dostęp do edukacji - ZIT” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający prowadził uprzednio postępowanie w trybie podstawowym tj. „Wykonanie robót budowlanych na zadaniu Wałbrzyski Inkubator Zawodowy - Nowoczesna edukacja zawodowa dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej” w zakresie remontu pomieszczeń. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Link do postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,230432,cb0f3789f0c215241a4c313113b60f5e.html

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: BZP.271.104.2026, cz. 1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.126.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126415 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia jest wykonanie w szczególności następujących Robót: 1) dla zakresu Zadania inwestycyjnego nr 1 w budynku Zespołu Szkół nr 5: a) wykonanie robót demontażowych i przygotowawczych; b) wykonanie robót budowlanych w tym przygotowanie i naprawa powierzchni ścian, sufitów, podłóg; c) wykonanie robót wykończeniowych (gładź, malowanie, okładziny ścienne i podłogowe, sufity); d) wymiana i montaż stolarki drzwiowej; e) wykonanie instalacji elektrycznej, w tym montaż oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego; f) uporządkowanie pomieszczeń oraz wywóz odpadów; g) pozostałe roboty wynikające z Dokumentacji projektowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RESTEL Paweł Rudziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:020085400

7.3.3) Ulica: Ul. Romana Piotrowskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-309

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane