Odnowa terenów publicznych na terenie Gminy Głuszyca
Gmina Głuszyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319073
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 10:34
- Lokalizacja
- Głuszyca, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a268823e-a1ee-43dd-a3fe-b73761168190
- Identyfikator
- 8862572750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi utrzymania parków
Wykonawcy
2 przyznane
CAPITAL SQUARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
1 273 050 PLNCAPITAL SQUARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
656 820 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319073 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa terenów publicznych na terenie Gminy Głuszyca
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuszyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718248
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Głuszyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-340
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gluszyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.gluszyca.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12960501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowa terenów publicznych na terenie Gminy Głuszyca2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a268823e-a1ee-43dd-a3fe-b73761168190
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021726/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Odnowa terenów publicznych na terenie Gminy Głuszyca
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
1. Zadanie finansowane zadanie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, na realizację projektu nr FEDS.06.01-IZ.00-0034/25 pn. ,,Odnowa terenów publicznych na terenie trzech gmin Jedliny-Zdroju, Głuszycy i Walimia”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205268
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIBITZKiZP.271.3.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Odnowa parku przy ul. Grunwaldzkiej ” obejmuje:a. prace zieleniarskie na istniejącym drzewostanie oraz cięcia sanitarne
b. nowe nasadzenia zieleni (nasadzenia krzewów buforowych, krzewów ozdobnych, roślin bylinowych oraz roślin cebulowych, trawniki);
c. roboty rozbiórkowe (ławki, kosze na odpady, lampy parkowe, układ komunikacyjny);
d. remont ciągów pieszych z kostki betonowej po istniejących trasach z korektą w zakresie szerokości oraz spadków;
e. remont schodów z cegły klinkierowej i schodów z płyt piaskowca;
f. mała architektura (ławki, kosze na odpadki, lampy parkowe);
g. remont murka rabatowego z betonu;
h. remont murka rabatowego z kamienia naturalnego;
i. remont siedziska w formie ławy o konstrukcji betonowej;
j. remont ogrodzeń z bramą od strony ul. Grunwaldzkiej, od strony ul. Leśnej oraz ogrodzenia znajdującego się na granicy działki 512/17 i 512/12.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 1192670,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Odnowa parku przy ul. Sienkiewicza” obejmuje:a. prace zieleniarskie na istniejącym drzewostanie oraz cięcia sanitarne (wycinka drzew, pielęgnacja drzew, wycinka krzewów, wycinka samosiewów, prześwietlenie podszytu) i nasadzenia zieleni (nasadzenia krzewów, roślin bylinowych i roślin cebulowych); - budowa nowego układu komunikacyjnego ciągów pieszych z nawierzchni mineralnych, ścieżek gruntowych oraz nawierzchni z płyt piaskowca;
b. mała architektura (ławki, kosze na odpadki, lampy parkowe);
c. zagospodarowanie zakątka rododendronów (remont półkolistego murka).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77313000-7 - Usługi utrzymania parków
4.5.5.) Wartość części: 591343,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1273050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1273050 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1273050 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Capital Square Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751478892
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1273050 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 656820 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656820 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 656820 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Capital Square Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751478892
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 656820 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |