ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.
POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319119
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 10:43
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97
- Identyfikator
- 8451739094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble biuroweMeble szkolneMeble tapicerowaneSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
Wykonawcy
3 przyznane
MARIUSZ ANTONIEWICZWarszawa, PL · lot 0
24 513,9 PLNMARIUSZ ANTONIEWICZWarszawa, PL · lot 1
27 799,92 PLNMARIUSZ ANTONIEWICZWarszawa, PL · lot 2
37 000,05 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319119 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510953225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Smętka 7
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.kucharska@powiatgizycki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzosipo.gizycko.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023865/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA., POST. 0611.2.1.37.2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W RAMACH PROGRAMU INTERREG VI-A LITWA-POLSKA 2021-2027; PROJEKT: „WSPÓŁPRACA NA RZECZ TWORZENIA PRZYJAZNEGO ŚRODOWISKA EDUKACYJNEGO” LT PL 00469.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267951
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZOSiPO 0611.2.1.37.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 72863,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - meble biuroweBiurko elektryczne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt.
Biurko tradycyjne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt.
Zestaw mebli biurowych (kolor: odcień dębu) 3 kpl.
Stół (2 stoliki w zestawie – kolor: dąb z czarnymi nóżkami) 3 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 17250,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie - meble szkolne 2:Stolik sześciokątny (kolor blatu biały) 4 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 24 szt.
Regał wysoki otwarty (kolor biały) 2 szt.
Stół trapezowy – dwuosobowy modułowy (kolor blatu biały) 6 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 12 szt.
Regał szkolny z szufladami ( kolor biały , fronty jasny szary) 1 szt.
Stół prostokątny mobilny (na kółkach) (kolor blatu biały) 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.5.) Wartość części: 13739,84 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 Meble tapicerowane, fotele, krzesła4.5.3.) Główny kod CPV: 39516100-3 - Meble tapicerowane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
4.5.5.) Wartość części: 41874,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24513,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24513,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24513,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Office Creative Group Mariusz Antoniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5241810890, REGON : 146303635
7.3.3) Ulica: Ostródzka 36H,
7.3.4) Miejscowość: 03-290 Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24513,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27799,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27799,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27799,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Office Creative Group Mariusz Antoniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5241810890, REGON : 146303635
7.3.3) Ulica: Ostródzka 36H,
7.3.4) Miejscowość: 03-290 Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27799,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37000,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37000,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Office Creative Group Mariusz Antoniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5241810890, REGON : 146303635
7.3.3) Ulica: Ostródzka 36H,
7.3.4) Miejscowość: 03-290 Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37000,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |