Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 53 i ul. M. Piłsudskiego 12, Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej i Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej -01.09-23.12.2026r.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ŁĘCZNEJ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319127
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 10:44
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6aa8a879-8066-48bc-aa4e-8ceac00fb9ec
Identyfikator
5050125309
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

7 przyznanych

JAROSŁAW DECYKŁęczna, PL · lot 0
62 000 PLN
WIESŁAW PIĄTEKŁĘCZNA, PL · lot 1
59 120 PLN
WIESŁAW PIĄTEKŁĘCZNA, PL · lot 2
57 600 PLN
WIESŁAW PIĄTEKŁĘCZNA, PL · lot 3
33 600 PLN
GÓRNICZY KLUB SPORTOWY "GÓRNIK" ŁĘCZNAŁĘCZNA, PL · lot 4
100 320 PLN
MAREK BRYŁATurka, PL · lot 5
54 400 PLN
JAROSŁAW DECYKŁęczna, PL · lot 6
61 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319127 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 53 i ul. M. Piłsudskiego 12, Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej i Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej -01.09-23.12.2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ŁĘCZNEJ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430396427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 53

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 53 15 597

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@sp2leczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp2leczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-leczna.ezamawiajacy.pl/pn/um-leczna/demand/285581/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 53 i ul. M. Piłsudskiego 12, Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej i Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej -01.09-23.12.2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa8a879-8066-48bc-aa4e-8ceac00fb9ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00553828/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 53 i ul. M. Piłsudskiego 12, Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej i Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej - 01.09-23.12.2026r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP2.272.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Trasa I
Zofiówka - Łuszczów Kolonia - Nowogród - Osiedle Kol. Trębaczów - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12.
Dowóz na 7.25
Długość trasy około 26 km, około 42 uczniów.
Odwóz:
• jeden pojazd o godz. 14.10
Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19 - Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Szkolna 53 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Osiedle Kol. Trębaczów - Nowogród - Łuszczów Kolonia – Zofiówka.
Długość trasy około 26 km, około 28 uczniów.
• drugi pojazd: o godz. 15.00
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Osiedle Kol. Trębaczów -
Nowogród - Łuszczów Kolonia - Zofiówka
Długość trasy około 26 km, około 14 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 717,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Trasa II:
Podzamcze - Stara Wieś-Kolonia - Stasin - Stara Wieś – Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53.
Dowóz na 7.25
Długość trasy około 33 km, około 44 uczniów.
Odwóz o 14.10
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53, Szkoła Podstawowa nr 2
ul. M. Piłsudskiego 12- Stara Wieś - Stasin - Stara Wieś - Kolonia - Podzamcze
Długość trasy około 33 km, około 52 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 684,26 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Trasa III:
Stara Wieś - Podzamcze - Stara Wieś - Kolonia - Stasin - Stara Wieś - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12, Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19 - Przedszkole Publiczne nr 1 ul. Braci Wójcickich 29.
Dowóz na 7.30
Długość trasy około 33 km, około 32 uczniów.
Odwóz o 15.00
Przedszkole Publiczne nr 1 ul. Braci Wójcickich 29 - Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Szkolna 53 - Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 – Stasin - Stara Wieś - Stara Wieś - Kolonia - Podzamcze - Stara Wieś.
Długość trasy około 33 km, około 24 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 666,67 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV- Trasa IV:
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Podzamcze - Karolin – Witaniów.
Odwóz: o godz. 15.00
Długość trasy około 25 km, około 46 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 388,89 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V - Trasa V:
Podzamcze - Karolin - Ziółków - Witaniów - Podzamcze - Szkoła Podstawowa
nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Przedszkole Publiczne nr 1 ul. Braci Wójcickich 29.
Dowóz na 7.25
Długość trasy około 24 km, około 103 uczniów - 2 pojazdy.
Odwóz o 14.10
Przedszkole Publiczne nr 1 ul. Braci Wójcickich 29 - Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Szkolna 53 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Podzamcze - Witaniów - Ziółków - Karolin - Podzamcze.
Długość trasy około 24 km, około 76 uczniów - 2 pojazdy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 1161,11 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI - Trasa VI:
Podzamcze - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19 - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. M. Piłsudskiego 12.
Dowóz na 7.25
Długość trasy około 25 km, około 60 uczniów.
Odwóz o 14.10
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. M. Piłsudskiego 12 - Podzamcze.
Długość trasy około 25 km, około 51 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 629,63 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII - Trasa VII:
Rossosz - Ciechanki Łęczyńskie - Ciechanki Krzesimowskie - Piotrówek Drugi - Zakrzów - Leopoldów - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Szkolna 53 - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12.
Dowóz na 7:25
Długość trasy około 29 km, około 28 uczniów.
Odwóz:
• jeden pojazd o godz. 14.10
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Szkolna 53 - Leopoldów - Zakrzów - Piotrówek Drugi - Ciechanki Krzesimowskie - Ciechanki Łęczyńskie – Rossosz.
Długość trasy około 29 km, około 22 uczniów.
• drugi pojazd o godz. 15.00 W PIĄTKI O GODZ. 14.10
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. M. Piłsudskiego 12 - Leopoldów - Zakrzów - Piotrówek Drugi - Ciechanki Krzesimowskie - Ciechanki Łęczyńskie - Rossosz
Długość trasy około 29 km, około 6 uczniów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 712,03 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1235,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS SERWIS JAROSŁAW DECYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132645720

7.3.4) Miejscowość: Zofiówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 739,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1192,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 739,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMOCHODOWE USŁUGI TRANSPORTOWE PIĄTEK WIESŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7131005013

7.3.4) Miejscowość: Łęczna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMOCHODOWE USŁUGI TRANSPORTOWE PIĄTEK WIESŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7131005013

7.3.4) Miejscowość: Łęczna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1070,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMOCHODOWE USŁUGI TRANSPORTOWE PIĄTEK WIESŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7131005013

7.3.4) Miejscowość: Łęczna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1254,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1860,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1254,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GÓRNICZY KLUB SPORTOWY GÓRNIK ŁĘCZNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7130005287

7.3.4) Miejscowość: Łęczna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAR PLUS MAREK BRYŁA, Turka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181682834

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 769,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 769,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS SERWIS JAROSŁAW DECYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132645720

7.3.4) Miejscowość: Zofiówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-23
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi