Projekt i modernizacja stacji transformatorowej 15kV/0,4kV wraz z wymianą transformatora i modernizacją rozdzielnicy niskiego napięcia RGnN i budową rezerwowego zasilania dla kompleksu budynków
Gdański Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319139
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319139/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 10:45
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b74a9939-9dba-4750-b30a-f81aa58e2167
- Identyfikator
- 5840955985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319139 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Projekt i modernizacja stacji transformatorowej 15kV/0,4kV wraz z wymianą transformatora i modernizacją rozdzielnicy niskiego napięcia RGnN i budową rezerwowego zasilania dla kompleksu budynków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13044391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Projekt i modernizacja stacji transformatorowej 15kV/0,4kV wraz z wymianą transformatora i modernizacją rozdzielnicy niskiego napięcia RGnN i budową rezerwowego zasilania dla kompleksu budynków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b74a9939-9dba-4750-b30a-f81aa58e2167
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319139
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GUM2026ZP0011
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych dla modernizacji stacji transformatorowej 15kV/0,4kV wraz z wymianą transformatora i modernizacją rozdzielnicy niskiego napięcia RGnN i budową rezerwowego zasilania dla kompleksu budynków Farmacji przy al. gen. Józefa Hallera, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres rzeczowy określono w załączniku nr 3 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Załączone do dokumentacji przedmiary są tylko pomocnicze i nie stanowią podstawy do wyliczenia wartości oferty.
3. Zakres zamówienia obejmuje:
a) Zamówienie podstawowe - zawiera wszystkie punkty niniejszego Program funkcjonalno-użytkowego z wykluczeniem budowy agregatu prądotwórczego wraz z niezbędnymi pracami towarzyszącymi. W zamówieniu podstawowym pole w RGnN powinno być przygotowane i wyposażone w niezbędne aparaty do podłączenia dobranego agregatu. Możliwość pracy ręcznej. W przypadku braku budowy agregatu należy przewidzieć pole w RG do podłączenia agregatu zewnętrznego.
b) Zamówienie objęte opcją - projekt wraz z budową agregatu prądotwórczego, oraz z niezbędnymi pracami towarzyszącymi wymaganymi do prawidłowej i bezpiecznej pracy.
Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, w przypadku nie przyznania środków na ten cel, natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
4. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia oraz harmonogram płatności zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 934396,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4624702,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 934396,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akelektryk Andrzej Kreft
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580279525
7.3.4) Miejscowość: Rumia
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 934396,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |