„Sukcesywna dostawa betonów towarowych wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”
"DROGI POWIATOWE LIPNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319235
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:02
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40bef931-57eb-4830-a537-c0b11f12ecbb
- Identyfikator
- 4660438331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319235 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa betonów towarowych wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "DROGI POWIATOWE LIPNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543344880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 2872046
1.5.8.) Numer faksu: 54 287 3249
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dplipno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lipnowski.powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40bef931-57eb-4830-a537-c0b11f12ecbb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi bieżącego utrzymania dróg powiatowych, roboty interwencyjne, utrzymaniowe, utrzymanie zieleni przydrożnej, bieżące utrzymanie budynków będących własnością Powiatu Lipnowskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sukcesywna dostawa betonów towarowych wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40bef931-57eb-4830-a537-c0b11f12ecbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306699
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.252.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa betonów towarowych wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp.z o.o.” ( klasa oraz ilość przedstawiona w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia) w ramach realizacji zadania pn.: Budowa miejsca ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo garażowymi ,ul. Mickiewicza 60, 87-600 Lipno”Zamówienie obejmuje dostawę betonów towarowych na potrzeby Drogi Powiatowe Lipno Sp. z o.o. w ilościach:
1 Beton z kruszywa nat. C30/37 (B-37) m3 410,00
2 Beton z kruszywa nat. C8/10( B-10) m3 64,000
3 Beton żwirowy B-15 m3 3,000
4 Beton żwirowy C-12/15 m3 30,000
5 beton zwykły C12/15 (B15) m3 1,000
Materiały stanowiące przedmiot zamówienia będą dostarczane sukcesywnie i partiami wg zgłaszanego przez Zamawiającego zapotrzebowania zgodnie z terminem wskazanym w ofercie Wykonawcy.
Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane
z przedmiotem zamówienia.
a) Karta technologiczna oferowanej mieszanki betonowej zgodnej z OPZ/PN-EN 206 lub równoważną przez producenta.
b) Oświadczenie Wykonawcy o wdrożeniu i stosowaniu zakładowej kontroli produkcji (FPC/ZKP) zgodnie z normą PN-EN 206 lub równoważną.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
Rozładunek we wskazanym przez Zamawiającego miejscu przy użyciu środków rozładunku Wykonawcy.
Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia – Lipno, ul. Mickiewicza 60.
W przypadku wątpliwości co do jakości lub ilości dostarczonego materiału, Zamawiający zastrzega sobie prawo do pobrania próbek z dostarczonych materiałów i zlecenia badań kontrolnych niezależnemu laboratorium w celu sprawdzenia ich jakości zgodnie z obowiązującymi normami. Jeśli badania wykażą, że dostarczone materiały są złej jakości Wykonawca zostanie obciążony kosztami badań i na własny koszt dokona wymiany wadliwej partii materiału.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:1)nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |