Przebudowa mostu na rzece Łabuńka w ciągu drogi powiatowej nr 3353L ul. Sadowej w km 0+042 w Zamościu.
ZARZĄD DRÓG GRODZKICH W ZAMOŚCIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:06
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-311a718c-89c0-4977-9918-69be4cfcb799
- Identyfikator
- 9222294774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319251 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przebudowa mostu na rzece Łabuńka w ciągu drogi powiatowej nr 3353L ul. Sadowej w km 0+042 w Zamościu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG GRODZKICH W ZAMOŚCIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 86
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdg.zamosc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdg.zamosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-311a718c-89c0-4977-9918-69be4cfcb7991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostu na rzece Łabuńka w ciągu drogi powiatowej nr 3353L ul. Sadowej w km 0+042 w Zamościu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-311a718c-89c0-4977-9918-69be4cfcb799
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049828/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Przebudowa mostu na rzece Łabuńka w ciągu drogi powiatowej nr 3353L ulicy Sadowej w km 0+042 w Zamościu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZ.273.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Przebudowa mostu na rzece Łabuńka w ciągu drogi powiatowej nr 3353L ulicy Sadowej w km 0+042 w Zamościu obejmującej przebudowę istniejącego obiektu mostowego oraz niezbędny zakres przebudowy drogi, dojazdów, odwodnienia, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, organizacji ruchu oraz urządzeń obcych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322300-4 - Usługi projektowania mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 309837,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309837,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 309837,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko Projekt S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180680340
7.3.3) Ulica: Handlowa 4/5
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-103
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
KontrolProjekt Witold Duszlak, ul. Prof. Gawrysia 6, 39 – 200 Dębica
Biuro Projektów Inżynierskich „2P-Projekt”, ul. Odrowążów 9, 39 – 120 Sędziszów Małopolski
branża sanitarna – Witold Duszlak
branża elektroenergetyczna i teletechniczna – Paweł Piwowar
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309837,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |