Unieszkodliwianie lub odzysk w II półroczu 2026 r. odpadów niebezpiecznych pochodzących z gospodarstw domowych i z obiektów użyteczności publicznej

Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319253
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 11:06
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e947177-c5b4-46b4-bd12-bd5024cd3103
Identyfikator
5860008386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi spalania odpadów

Wykonawcy

3 przyznane

PORT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
468 950 PLN
PORT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 1
468 950 PLN
PORT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 2
468 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319253 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Unieszkodliwianie lub odzysk w II półroczu 2026 r. odpadów niebezpiecznych pochodzących z gospodarstw domowych i z obiektów użyteczności publicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190028643

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konwaliowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-651

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kzg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e947177-c5b4-46b4-bd12-bd5024cd3103

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Unieszkodliwianie lub odzysk w II półroczu 2026 r. odpadów niebezpiecznych pochodzących z gospodarstw domowych i z obiektów użyteczności publicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e947177-c5b4-46b4-bd12-bd5024cd3103

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00602081/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Unieszkodliwianie w II półroczu 2026 r. odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych i obiektach użyteczności publicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289068

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 468950 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie – na warunkach opisanych w umowie, która zostanie zawarta pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, SWZ oraz w ofercie Wykonawcy – unieszkodliwiania odpadów o kodach 20 01 27* i 20 01 28 o łącznej orientacyjnej ilości ok. 85 Mg w procesie D 10 lub odzysku w procesie R 1. Zamawiający przekaże Wykonawcy odpady z zachowaniem warunku, że odpady te zostaną poddane wyłącznie wyżej wymienionym procesom unieszkodliwiania lub odzysku.
2. Odpady ww. będą dostarczone przez Zamawiającego do unieszkodliwiania lub odzysku do wskazanej przez Wykonawcę Instalacji lub do miejsca tymczasowego magazynowania, których odległość od siedziby Zamawiającego do miejsca dostarczania tych odpadów, biorąc pod uwagę aspekty logistyczne i środowiskowe nie może być większa niż 50 km.
3. Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać Zamawiającemu na wymianę zbiorcze pojemniki (mausery, skrzyniopalety itp.) na dostarczane przez niego odpady.
4. Wykonawca będzie przyjmował Odpady bez ograniczeń ilości transportów, ich wagi w danym dniu i z uwzględnieniem postanowień umowy (w szczególności par 2 i 3 ust. 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.) Wartość części: 357000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie – na warunkach opisanych w umowie, która zostanie zawarta pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, SWZ oraz w ofercie Wykonawcy – unieszkodliwiania odpadów o kodzie 20 01 26* o łącznej orientacyjnej ilości ok. 7 Mg w procesie D 10 lub odzysku w procesie R 1. W przypadku utylizacji olejów dopuszcza się również proces R 9. Zamawiający przekaże Wykonawcy odpady z zachowaniem warunku, że odpady te zostaną poddane wyłącznie wyżej wymienionym procesom unieszkodliwiania lub odzysku.
2. Odpady ww. będą dostarczone przez Zamawiającego do unieszkodliwiania lub odzysku do wskazanej przez Wykonawcę Instalacji lub do miejsca tymczasowego magazynowania, których odległość od siedziby Zamawiającego do miejsca dostarczania tych odpadów, biorąc pod uwagę aspekty logistyczne i środowiskowe nie może być większa niż 50 km.
3. Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać Zamawiającemu na wymianę zbiorcze pojemniki (mausery, skrzyniopalety itp.) na dostarczane przez niego odpady.
4. Wykonawca będzie przyjmował Odpady bez ograniczeń ilości transportów, ich wagi w danym dniu i z uwzględnieniem postanowień umowy (w szczególności par 2 i 3 ust. 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.) Wartość części: 25550 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie – na warunkach opisanych w umowie, która zostanie zawarta pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, SWZ oraz w ofercie Wykonawcy – unieszkodliwiania odpadów o kodach 20 01 31* i 20 01 32 o łącznej orientacyjnej ilości ok. 18 Mg w procesie D 10 lub odzysku w procesie R 1. Zamawiający przekaże Wykonawcy odpady z zachowaniem warunku, że odpady te zostaną poddane wyłącznie wyżej wymienionym procesom unieszkodliwiania lub odzysku.
2. Odpady ww. będą dostarczone przez Zamawiającego do unieszkodliwiania lub odzysku do wskazanej przez Wykonawcę Instalacji lub do miejsca tymczasowego magazynowania, których odległość od siedziby Zamawiającego do miejsca dostarczania tych odpadów, biorąc pod uwagę aspekty logistyczne i środowiskowe nie może być większa niż 50 km.
3. Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać Zamawiającemu na wymianę zbiorcze pojemniki (mausery, skrzyniopalety itp.) na dostarczane przez niego odpady.
4. Wykonawca będzie przyjmował Odpady bez ograniczeń ilości transportów, ich wagi w danym dniu i z uwzględnieniem postanowień umowy (w szczególności par 2 i 3 ust. 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.) Wartość części: 86400 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Port Service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860104233

7.3.3) Ulica: Mjr. H. Sucharskiego

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-601

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 468950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25550 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25550 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25550 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Port Service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860104233

7.3.3) Ulica: Mjr. H. Sucharskiego

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-601

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 468950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Port Service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860104233

7.3.3) Ulica: Mjr. H. Sucharskiego

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-601

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 468950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi