Opracowanie kompletniej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Zagospodarowanie obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

GMINA WIERZBICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319263
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 11:09
Lokalizacja
Wierzbica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6619928c-ec96-459f-9f59-cbcc00e10db7
Identyfikator
9482382481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

STUDIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
495 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319263 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletniej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Zagospodarowanie obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIERZBICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224054

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 73

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-680

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6183620

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.swierczynski@wierzbica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wierzbica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wierzbica.ezamawiajacy.pl/pn/WIERZBICA/demand/284367/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletniej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Zagospodarowanie obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6619928c-ec96-459f-9f59-cbcc00e10db7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027183/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Zagospodarowanie obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbicpraa Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259613/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.4.2026.MŚ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 323900 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletniej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Zagospodarowanie obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletniej wielobranżowej dokumentacji projektowej (wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę) dla trzech zadań obejmujących:

Zadanie nr 1 - pn. „Zagospodarowanie obszaru nr 3 zlokalizowanego na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów”.

Zadania nr 2 - pn.: „Zagospodarowanie obszaru nr 4 zlokalizowanego na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów”

Zadania nr 3 – pn.: „Zagospodarowanie obszaru nr 5 zlokalizowanego na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, poprzez przebudowę dróg, chodników i placów”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 419500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 495690 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 495690 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113 282 43 07

7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Noakowskiego 12 lok. 99

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-666

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 495690 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-31
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi