USUNIĘCIE KOLIZJI SIECI CIEPŁOWNICZEJ Z KOLEKTOREM DESZCZOWYM W REJONIE UL. PRAŻMOWSKIEGO 15 W RADOMIU
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319304
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:16
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42b43890-4873-4516-b28d-db619a1eb081
- Identyfikator
- 7960101560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319304 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
USUNIĘCIE KOLIZJI SIECI CIEPŁOWNICZEJ Z KOLEKTOREM DESZCZOWYM W REJONIE UL. PRAŻMOWSKIEGO 15 W RADOMIU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Filtrowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://woda-pzp.logintrade.net/zapytania_email,229233,733f92e9f3b8e78ee36a05818d9f8aed.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USUNIĘCIE KOLIZJI SIECI CIEPŁOWNICZEJ Z KOLEKTOREM DESZCZOWYM W REJONIE UL. PRAŻMOWSKIEGO 15 W RADOMIU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42b43890-4873-4516-b28d-db619a1eb081
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213354
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZZ/57/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. USUNIĘCIE KOLIZJI SIECI CIEPŁOWNICZEJ PREIZOLOWANEJ 2x DN400/520 Z KOLEKTOREM DESZCZOWYM DN1500x1700 W REJONIE UL. PRAŻMOWSKIEGO 15 W RADOMIU (DZ. NR 29, ARK. 89, OBRĘB 0090 MARIACKIE, DZ. NR 3/18, ARK. 115, OBRĘB 0091 ŚRÓDMIEŚCIE 2) , zgodnie z poniższą charakterystyką:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren budowy;
- wykonanie robót rozbiórkowych (nawierzchnia asfaltowa);
- wykonanie tymczasowego odwodnienia wykopu (jeżeli wymagane);
- rozbiórkę istniejących elementów kolidujących;
- nadbudowanie komory na kolektorze deszczowym – komora wylewana na miejscu o wymiarach wewnętrznych 500x330x260 cm wraz z zagłębieniem (syfonem) ok. 80 cm;
- zwiększenie światła hydraulicznego kolektora w obrębie komory;
- wykonanie prześwitu umożliwiającego przelew wód opadowych pod rurociągami ciepłowniczymi;
- zabezpieczenie konstrukcji przed podmywaniem i erozją;
- odtworzenie izolacji, zasypek i nawierzchni;
- przeprowadzenie prób i odbiorów technicznych;
- wykonanie robót odtworzeniowych przywracających teren do zakończonych robotach montażowych (wykonanie podbudowy oraz nawierzchni z betonu asfaltowego).
Komora zlokalizowana będzie w większości w pasie zieleni oraz częściowo pod jezdnią o nawierzchni asfaltowej. Działki stanowią własność miejską.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147993 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 433624,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289050 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcin Maj Instal Glob
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481553779
7.3.4) Miejscowość: Rzeczków 76
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289050 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |