Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”
POWIAT BOLESŁAWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319308
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319308/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:17
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44b063f1-b2fc-4517-b18d-c2f69e32ce57
- Identyfikator
- 6121826222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
3 przyznane
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL · lot 0
172 510 PLNMIROSŁAW BRZĘCZEKBolesławiec, PL · lot 1
524 790 PLNFUNDACJA VCCLublin, PL · lot 2
404 450 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319308 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BOLESŁAWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 12
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757323258
1.5.8.) Numer faksu: 757323250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatboleslawiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatboleslawiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44b063f1-b2fc-4517-b18d-c2f69e32ce571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44b063f1-b2fc-4517-b18d-c2f69e32ce57
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011668/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283234
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZ.272.1.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych szkoleń oraz kursów zawodowych dla uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiacie Bolesławieckim”.2. Część 1 – Szkolenia i kursy:
1) Kurs Norma Pro (dla uczniów);
2) Kurs C-GEO (dla uczniów);
3) Kurs florystyczny z elementami kwalifikacji zielonych (dla uczniów);
4) Kurs sztuczna inteligencja w analizie danych (dla uczniów);
5) Kurs Social Media Marketing (dla uczniów);
6) Kurs fotografii cyfrowej (dla uczniów);
7) Kurs Virtual Reality (dla uczniów)
8) Kurs grafiki wektorowej (dla uczniów)
9) Prezentacja analiza i przekształcanie danych z wykorzystaniem arkusza MS EXCEL (dla uczniów);
10) Kurs grafika i Video AI budowa marki osobistej (dla uczniów);
11) Kurs groomerski – pielęgnacja zwierząt (dla uczniów);
12) Kurs groomerski – pielęgnacja zwierząt (dla nauczycieli);
13) Kurs Adobe Photoshop(II) (dla uczniów);
14) Efektywne zarządzanie logistyczne (dla uczniów);
15) Wykorzystanie standardu WCAG przy tworzeniu i dostosowaniu stron internetowych (dla nauczycieli);
16) Kurs wykorzystania nowoczesnych narzędzi cyfrowych i technologii informacyjnych w procesie nauczania, w tym sztucznej inteligencji (dla nauczycieli);
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku 2A (cześć 1) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 387862,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych szkoleń oraz kursów zawodowych dla uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiacie Bolesławieckim”.2. Część 2 – Szkolenia i kursy:
1) Kurs obsługi wózków widłowych (UDT) (dla uczniów);
2) Kurs operatora koparko - ładowarki (IMBiGS/WIT) (dla uczniów);
3) Kurs obsługi pił łańcuchowych (dla uczniów);
4) Kurs jazdy ciągnikiem rolniczym (dla uczniów);
5) Kurs spawania (UDT) (dla uczniów);
6) Kurs obsługi podestów ruchomych (UDT) (dla uczniów);
7) Kurs SEP do 1kV (dla uczniów);
8) Kurs przygotowujący do instalacji, serwisowania, konserwacji i doboru urządzeń instalacji pomp ciepła (UDT) (dla uczniów);
9) Kurs przygotowawczy do prawa jazdy kat C (dla uczniów);
10) Kurs operator - programista maszyn CNC (dla uczniów);
11) Kurs instalatora fotowoltaiki (UDT) (dla nauczycieli);
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku 2B (cześć 2) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 545866,67 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych szkoleń oraz kursów zawodowych dla uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiacie Bolesławieckim”.2. Część 3 – Szkolenia i kursy:
1) Programowanie i obsługiwanie procesu druku 3D - zgodnie z ZSK (dla uczniów);
2) Tworzenie witryn internetowych – kurs zgodnie z ZSK (dla uczniów);
3) Tworzenie witryn internetowych – zgodnie z ZSK (dla nauczycieli);
4) Zarządzanie relacjami z klientem z wykorzystaniem systemu CRM - zgodnie ZSK (dla uczniów);
5) Serwis napojów mieszanych i alkoholi zgodnie z ZSK (dla uczniów);
6) Kurs przygotowywania i podawania kawy oraz napojów kawowych (dla uczniów);
7) Kurs przygotowywania deserów restauracyjnych (dla uczniów);
8) Przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia (dla uczniów);
9) Zarządzanie relacjami z klientem z wykorzystaniem systemu CRM (dla nauczycieli);
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2C (cześć 3) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 497781,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172510,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172510,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8761159474
7.3.3) Ulica: Emilii Plater 1A lok. 53
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172510,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 524790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 524790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Niepubliczna Bursa Szkolna „2xTAK”, 2. Ośrodek Kształcenia Kursowego „2xTAK”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121073538
7.3.3) Ulica: Dolne Młyny 42
7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec
7.3.5) Kod pocztowy: 59-700
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 524790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 404450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 404450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja VCC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123281299
7.3.3) Ulica: Matki Teresy z Kalkuty 18/16
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-538
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 404450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |