Remont drogi powiatowej nr 1328G od km 7+730 do 8+130 Remont drogi powiatowej nr 1315G od km 4+920 do 5+470
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319351
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319351/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:23
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c011e60-4bdf-4ce6-a40b-21a37b3ba3db
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319351 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1328G od km 7+730 do 8+130
Remont drogi powiatowej nr 1315G od km 4+920 do 5+470
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A
1.5.2.) Miejscowość: Lębork
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c011e60-4bdf-4ce6-a40b-21a37b3ba3db1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1328G od km 7+730 do 8+130Remont drogi powiatowej nr 1315G od km 4+920 do 5+470
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c011e60-4bdf-4ce6-a40b-21a37b3ba3db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012256/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 1315G od km 4+920 do 5+470, remont drogi powiatowej nr 1328G od km 7+730 do 8+130
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293676
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zdp.2611.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1 Remont drogi powiatowej 1328G od km 7+730 do km 8+130
Działka, na której zlokalizowana jest droga powiatowa nr 1328G położona jest w gm. Cewice. Droga posiada nawierzchnię bitumiczną o szer. 5,0 m. W pasie drogowym drogi powiatowej znajdują się sieci: teletechniczna i wodna. Roboty prowadzone będą powierzchniowo bez ingerencji w istniejącą infrastrukturę
Projektuje się wykonanie remontu nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,0 m, wraz z przylegającymi poboczami o szer. 0,75 m. Projektowany odcinek posiada długość 0,4 km. Droga przebiega na obszarze rolnym z pojedynczo zlokalizowanymi zjazdami. Lokalizację drogi pokazano na rys. „Plan sytuacyjny”.
Rozwiązanie wysokościowe jezdni i poboczy zostało zdeterminowane przez istniejące położenie drogi.
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni jezdni:
- frezowanie istniejącej nawierzchni na włączeniach– śr. gr. 4 cm.
- warstwa ścieralna gr. 4 cm – AC 11 S KR 3-4,
- istniejąca nawierzchnia
Pobocza z mieszanki optymalnej gr. śr. 8 cm.
Szczegółowo zakres robót określa Przedmiar robót.
Remont realizowany będzie na podstawie uproszczonej dokumentacji stanowiącej załącznik do zgłoszenia robót.
1.2 Remont drogi powiatowej 1315G od km 4+920 do km 5+470
Działka, na której zlokalizowana jest droga powiatowa nr 1315G położona jest pomiędzy m. Kębłowem Nowowiejskim a Wilkowem, gm. Nowa Wieś Lęborska. Droga posiada nawierzchnię bitumiczną o szer. 5 m. W pasie drogowym drogi powiatowej znajdują się sieci: energetyczna i teletechniczna. Roboty prowadzone będą powierzchniowo bez ingerencji w istniejącą infrastrukturę
Projektuje się wykonanie remontu nawierzchni bitumicznej o szerokości 5 m, wraz z przylegającymi poboczami o szer. 0,75 m. Projektowany odcinek posiada długość 0,55 km. Droga przebiega w terenie niezabudowanym z pojedynczo zlokalizowanymi zjazdami. Lokalizację drogi pokazano na rys. „Plan sytuacyjny”.
Rozwiązanie wysokościowe jezdni i poboczy zostało zdeterminowane przez istniejące położenie drogi.
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni jezdni:
- frezowanie istniejącej nawierzchni na włączeniach– śr. gr. 4 cm.
- warstwa ścieralna gr. 4 cm – AC 11 S KR 3-4,
- istniejąca nawierzchnia
Pobocza z mieszanki optymalnej gr. śr. 8 cm.
Przyjęto następującą konstrukcję wjazdów:
- podbudowa z kruszywa gr 20 cm,
- warstwa wiążąca i ścieralna gr 4 cm
Szczegółowo zakres robót określa Przedmiar robót.
Remont realizowany będzie na podstawie uproszczonej dokumentacji stanowiącej załącznik do zgłoszenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
awaria systemu teleinformatycznego| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |