Wykonanie instalacji c.o. oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej w Pawilonie nr I Sanatorium Uzdrowiskowego „Zimowit” w Dusznikach - Zdroju
Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319370
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:26
- Lokalizacja
- Sokołowsko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e193329d-d76a-4647-8902-dc27ee6fc54a
- Identyfikator
- 8861010961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319370 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji c.o. oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej w Pawilonie nr I Sanatorium Uzdrowiskowego „Zimowit” w Dusznikach - Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890314440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa, 3
1.5.2.) Miejscowość: Sokołowsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-351
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sanatoria-dolnoslaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sanatoria-dolnoslaskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sanatoria-dolnoslaskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji c.o. oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej w Pawilonie nr I Sanatorium Uzdrowiskowego „Zimowit” w Dusznikach - Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e193329d-d76a-4647-8902-dc27ee6fc54a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych, polegających na wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku pawilonu nr I sanatorium uzdrowiskowego „Zimowit” w Dusznikach - Zdroju, zgodnie z poniższą dokumentacją:
a) Projekt techniczny „Wymiany instalacji centralnego ogrzewania w budynku pawilonu nr 1 Sanatorium Uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach Zdroju przy ul. F. Chopina 1, dz. nr 112 jedn. ewid: 020801_1 Duszniki Zdrój, obręb 0002 Zdrój”
b) Projekt techniczny „ Wymiany instalacji zimnej wody z c. cw i kanalizacją sanitarną w budynku pawilonu nr I Sanatorium Uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach Zdroju przy ul. F. Chopina 1, dz. nr 112 jedn. ewid: 020801_1 Duszniki Zdrój, obręb 0002 Zdrój”,
c) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
d) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1221804,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1482498,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1221804,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eco Grand Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 59932885601
7.3.3) Ulica: Młyńska 1/31
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1221804,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |