„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

Gmina Poniatowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-02 11:41
Lokalizacja
Poniatowa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35b1a483-9cd1-47ce-81ce-73be69463cd4
Identyfikator
7171801288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePrzełącznikiPakiety oprogramowania bramowegoPakiety oprogramowania informatycznegoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319451 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poniatowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młodzieżowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Poniatowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-320

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 820 48 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.poniatowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umponiatowa.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.poniatowa.pl/#/offer/d5691847-1dfe-408e-ab39-0812e19d9766

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35b1a483-9cd1-47ce-81ce-73be69463cd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036765/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Działanie 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” pn: Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Gminy Poniatowa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299081

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INP.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 866550 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 460050 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy, instalacji, konfiguracji, wdrożenia, uruchomienia oraz testów sprzętu i oprogramowania zgodnie z zakresem opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
2. Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Działanie 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” pn: Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Gminy Poniatowa.
3. Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie, uruchomienie oraz przeprowadzenie testów sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego takiego jak:
1) Serwer (1 szt.)
2) Serwer Nas do kopii Zapasowych (2 szt.)
3) Serwer Nas do zbierania i analizy logów (1 szt.)
4) Macierz Dyskowa (1 szt.)
5) UTM (1 szt.)
6) Centralny UPS (1 szt.)
7) Zarządzalne Urządzenia Sieciowe (2 szt.)
8) Oprogramowanie do zarządzania i aktualizacji systemów operacyjnych i oprogramowania na stacjach roboczych, serwerach, urządzeniach sieciowych (1 szt.)
9) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej (1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

31214100-0 - Przełączniki

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy