Cyberbezpieczna Gmina Smętowo Graniczne - etap II

Gmina Smętowo Graniczne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319471
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319471/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-02 11:44
Lokalizacja
Smętowo Graniczne, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9918bb66-836a-4094-a21b-53b57f8c0aae
Identyfikator
5921003823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319471 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczna Gmina Smętowo Graniczne - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smętowo Graniczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Smętowo Graniczne

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sylwia.gajewska@smetowograniczne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.smetowograniczne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9918bb66-836a-4094-a21b-53b57f8c0aae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczna Gmina Smętowo Graniczne - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9918bb66-836a-4094-a21b-53b57f8c0aae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319471

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00102435/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczna Gmina Smętowo Graniczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254734

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego do pracy na zewnątrz w ramach zadania objętego dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o następujących parametrach:

• agregat fabrycznie nowy rok produkcji min. 2026r
• wyprodukowany w Polsce
• Moc (zgodnie z normą ISO8528):
Praca nominalna P.R.P - nie mniej niż 29 kVA / 23,2 kW
Praca awaryjna L.T. P. – nie więcej niż 32 kVA / 26,4 kW
• Napięcie : 230/400 V, 50 Hz
• Prąd znamionowy min. 42 A
• Stopień ochrony prądnicy: IP23
• Wymiary zewnętrzne maksymalne 2700 x 1150 x 1800 (długość x szerokość x wysokość) mm
• Podgrzewacz płynu chłodzącego w czasie czuwania + sterowanie temperaturami grzania z poziomu sterownika
• Zintegrowany prostownik baterii rozruchowych
• Samoczynny start po podaniu sygnału startu
• Zintegrowany wyłącznik główny prądnicy
• Wyłącznik awaryjny
• Pomiar poziomu paliwa w % z odczytem na wyświetlaczu sterownika
• Zbiornik paliwa zintegrowany z ramą pozwalający na min. 12h pracy z obciążeniem 100% bez uzupełniania paliwa
• Zbiornik paliwa ze spustem umożliwiającym opróżnienie zbiornika
• Wersja w obudowie wyciszonej, odpornej na warunki atmosferyczne
• Gumowe stopy antywibracyjne zamontowane na zewnątrz o spodu obudowy agregatu
2. Do obowiązków Wykonawcy należy:
2.1. dostawa sprzętu,
2.2. montaż (jeśli dotyczy),
2.3. zapewnienie serwisu w okresie gwarancji.
3. Wykonawca sprawdzi dostarczony produkty siłami własnymi. Wszystkie czynności związane z realizacją zamówienia (np. przenoszenie, składanie, sprzątanie itp.) Wykonawca wykona przy pomocy własnych pracowników. Dostarczony produkt nie może mieć wad, uszkodzeń mechanicznych, zadrapań i innych wad pogarszających jego jakość. Przedmiot z wadą należy wymienić na inny pozbawiony wad.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania Zamawiającego określają: Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do niniejszej SWZ – OPZ oraz projektowane istotne postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy