Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, D z kwalifikacją wstępną / wstępna uzupełniającą przyśpieszoną na przewóz rzeczy/osób
Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319508
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319508/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 11:52
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca435648-7ae9-45a8-bf84-d442c526f0af
- Identyfikator
- 8641146227
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319508 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, D z kwalifikacją wstępną / wstępna uzupełniającą przyśpieszoną na przewóz rzeczy/osób
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291141960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kisa@praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sandomierz.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca435648-7ae9-45a8-bf84-d442c526f0af1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, D z kwalifikacją wstępną / wstępna uzupełniającą przyśpieszoną na przewóz rzeczy/osób2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca435648-7ae9-45a8-bf84-d442c526f0af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319508
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123568/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, D z kwalifikacją wstępną / wstępna uzupełniającą przyśpieszoną na przewóz rzeczy/osób
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Aktywność drogą do zatrudnienia IV” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.:„ Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, D z kwalifikacją wstępną / wstępna uzupełniającą przyśpieszoną na przewóz rzeczy/osób”, obejmujące organizację oraz przeprowadzenie szkoleń osób bezrobotnych w zakresie:
A. Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyśpieszoną na przewóz rzeczy:
Planowana ilość osób: 20
Minimalna ilość osób: 13
B. Prawo jazdy D wraz z kwalifikacją wstępną przyśpieszoną w zakresie przewozu osób: 1 osoba
C. Prawo jazdy kat. D z C wraz z kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyśpieszoną: 1 osoba
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2 ustawy PZP, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty na mocy 226 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP podlegały odrzuceniu.| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |