Budowa chodników na terenie Gminy Głogów Małopolski

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319529
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 11:56
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d2fb13b-9a91-4a08-bc85-2faef86f8fff
Identyfikator
5170038464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW PASTUŁABUDY GŁOGOWSKIE 53, PL · lot 0
271 580,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319529 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodników na terenie Gminy Głogów Małopolski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/glogow-mlp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodników na terenie Gminy Głogów Małopolski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d2fb13b-9a91-4a08-bc85-2faef86f8fff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039219/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa chodników na terenie gminy Głogów Malopolski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF” – FEPK.06.01.IZ.00-0010/25 - ze środków programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027, w ramach Priorytetu FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie, Działanie FEPK.06.01 Zrównoważony rozwój miejskich obszarów funkcjonalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 282488,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja budowy chodników na terenie gminy Głogów Małopolski w poniższych rejonach:
- w ciągu ulicy Piłsudskiego w miejscowości Głogów Małopolski na os. Niwa na działce nr ew. 3075/3
- w ciągu drogi Hucisko Wieś w miejscowości Hucisko na działce nr ew. 378/3 w miejscowości Hucisko,
- w ciągu drogi gminnej – ulicy Bursztynowej na działce nr ew. 408/4 w miejscowości
Głogów Młp.

zgodnie z przedmiarem robót

2. Zakres robót określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - (zgodnie z przedmiarem robót).
UWAGA: Dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres niż realizowana inwestycja – zakres określają przedmiary robót.

3. Wymagania jakościowe odnoszące się głównych elementów przedmiot zamówienia zgodnie z art. 246 ust.2 uPzp określa Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271580,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359841,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271580,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty drogowe ZIBI Pastuła Zbigniew

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131098699

7.3.4) Miejscowość: Budy Głogowskie 53

7.3.5) Kod pocztowy: 36-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271580,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane