Obsługa, utrzymanie, serwis, konserwacja, wymiana elementów sprzętu i systemu ochrony przeciwpożarowej obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319561
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319561/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 12:02
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1bbc028-64d7-4011-887a-ce512c35ddc3
- Identyfikator
- 7770003185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319561 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa, utrzymanie, serwis, konserwacja, wymiana elementów sprzętu i systemu ochrony przeciwpożarowej obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 27/39
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-871
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@awf.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13080791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa, utrzymanie, serwis, konserwacja, wymiana elementów sprzętu i systemu ochrony przeciwpożarowej obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1bbc028-64d7-4011-887a-ce512c35ddc3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035925/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Usługa przeprowadzenia przeglądów ppoż. dla obiektów AWF Poznań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP-2003-7/26/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa, utrzymanie, serwis, konserwacja, wymiana elementów sprzętu i systemu ochrony przeciwpożarowej obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.
Głównym obowiązkiem wykonawcy będzie obsługa, utrzymanie, serwis, konserwacja, wymiana elementów sprzętu oraz systemu ochrony przeciwpożarowej, przegląd i konserwacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, szkolenie pracowników ochrony z centrali systemów SSP, przegląd elementów podręcznego sprzętu gaśniczego w tym hydranty wewnętrzne, zewnętrzne i gaśnic, aktualizacja piktogramów, wymiana: zamków, kluczyków, szybek w skrzynkach podręcznego sprzętu gaśniczego (gaśnice, hydranty) przegląd drzwi przeciwpożarowych, świadczenie usług monitoringu do Stacji Monitorowania Alarmów i automatycznej transmisji sygnałów alarmowych informujących o pożarze (II stopień) do stacji odbiorczej Komendy Miejskiej PSP drogą radiową obiektów AWF Poznań.
2. Zakres podstawowych czynności konserwacyjnych i serwisowych oraz wyszczególnienie przedmiotu zamówienia co do jego rodzaju i liczby został określony w zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zał. nr 1A do SWZ – Elementy czynności kontroli.
3. Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do:
1) Dojazdu do miejsca świadczenia usługi transportem własnym i na własny koszt;
2) Utrzymania czystości w pomieszczeniach świadczenia usługi;
3) Przedstawienia zamawiającemu przed przystąpieniem do naprawy kosztorysu w celu akceptacji przez zamawiającego;
4) Zapewnienia bezpieczeństwa pracy pracowników wykonujących usługę i poszczególne czynności;
5) Zabezpieczenie terenu prowadzonych przeglądów przed nieszczęśliwymi zdarzeniami, wygrodzenia prac, ochrony mienia i instalacji zlokalizowanych na terenie prac;
6) W przypadku naprawy awaryjnej podjęcie czynności najpóźniej w terminie do 48 godzin od daty oraz godziny zgłoszenia;
7) Zapewnienie ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej;
8) Niezwłocznego zawiadomienia zamawiającego o wszelkich okolicznościach ujawnionych w toku realizacji prac, które mogą mieć wpływ na stan bezpieczeństwa ludzi i mienia.
9) Utrzymania w ciągłej sprawności technicznej i eksploatacyjnej ruchu urządzeń ppoż. zainstalowanych w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego, zgodnie z parametrami technicznymi określonymi w katalogach producentów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325733,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598488,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325733,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUPON S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8511006700
7.3.3) Ulica: Przestrzenna 6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-800
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
F.PUH Watra Sp. z o.o., ul. Chociszewskiego, 64-100 Leszno w zakresie monitoringu pożarowego
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525733,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |