Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów
Gmina Miedzna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319574
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 12:04
- Lokalizacja
- Miedzna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca
- Identyfikator
- 8241723514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319574 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582196
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada, 4
1.5.2.) Miejscowość: Miedzna
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256918328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-miedzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminamiedzna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059896/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263748
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Wrotnów zlokalizowanej na działce nr 807 o długości 505,00 m. Początek przedmiotowego odcinka drogi przyjęto na połączeniu z krawędzią jezdni drogi powiatowej nr 4219W Kosów L. (granica powiatu) –Wrotnów – Klimowizna. Istniejącą nawierzchnię drogi wewnętrznej stanowi kruszywo naturalne stabilizowane mechanicznie. Droga przebiega przez obszar łąk i pól uprawnych oraz zabudowę zagrodową. Wody opadowe są zagospodarowane w granicach pasa drogowego.
Projektowana jest jezdnia o szerokości 3,0 m z obustronnymi poboczami z kruszywa.
Zakres prac obejmuje następujące elementy drogowe:
Wykonanie warstwy podbudowy i nawierzchni:
- Ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem o grubości warstwy
15 cm na długości 505,00 mb (podbudowa)
- Kruszywo łamane frakcji 0/31,5 mm o grubości warstwy 15 cm na długości
505,00 mb (podbudowa)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11W 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa wiążąca nawierzchni)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11S 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa ścieralna nawierzchni)
Długość nawierzchni [m] 505,00
Szerokość nawierzchni [m] 3,00 (poszerzenie na łukach przy zjeździe na drogę powiatową)
Powierzchnia nawierzchni [m2] 1 521,88
Roboty pozostałe:
Roboty pomiarowe 505,00 m
Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej 500,00 m2
Remont przepustu pod zjazdem 1,00 szt.
Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni 2 021,88 m2
Wykonanie poboczy 505,18 m2
Oznakowanie pionowe 4,00 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323735,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517954,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323735,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240002592
7.3.3) Ulica: Gdańska
7.3.4) Miejscowość: Węgrów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323735,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |