Budowa boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania: "Budowa kompleksu sportowego Orlik w miejscowości Księży Dwór"

GMINA DZIAŁDOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319707
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319707/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 12:24
Lokalizacja
Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-755db010-dfbc-43f3-a14a-ceca22a5baa5
Identyfikator
5711602084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW GROCHOWSKITurza Mała 27/3, PL · lot 0
1 783 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319707 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania: "Budowa kompleksu sportowego Orlik w miejscowości Księży Dwór"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIAŁDOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378025

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Księżodworska 10

1.5.2.) Miejscowość: Działdowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ugdzialdowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.ug.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminadzialdowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania: "Budowa kompleksu sportowego Orlik w miejscowości Księży Dwór"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-755db010-dfbc-43f3-a14a-ceca22a5baa5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028500/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego w ramach zad."Budowa kompleksu sportowego ORLIK w miejscowości Księży Dwór"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZK.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa boisk w ramach zadania: Budowa kompleksu sportowego Orlik w miejscowości Księży Dwór. Zakres prac obejmuje:
- budowę boiska do piłki nożnej,
- budowę boiska wielofunkcyjnego,
- wykonanie zewnętrznych elementów instalacji oświetleniowej na zewnątrz użytkowanych budynków,
- montaż stojaków rowerowych,
- wykonanie utwardzonych dojść do boisk,
- montaż ogrodzeń i piłkochwytów.
Kompleks sportowy zawiera boisko do gry w piłkę nożną, boisko wielofunkcyjne (do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej, kort do tenisa). Na boisku do piłki nożnej zaprojektowano nawierzchnię z trawy syntetycznej o wys. 60mm. Na boisku wielofunkcyjnym zaprojektowano nawierzchnię poliuretanową o gr. min 13mm.
1. Boisko wielofunkcyjne (boisko do piłki ręcznej (1 pole): wymiary 15,00 x 28,00 m, boisko do gry w siatkówkę (1 pole)– wymiary 9,00m x 18,00m, boisko do koszykówki (1 pole) : kształt prostokąta o wymiarach 15,00 x 28,00 m, boisko do tenisa (1 pole)– wymiary 10,97m x 23,77m, z nawierzchnią poliuretanową nadającą się do zastosowań na zewnątrz. Nawierzchnia wykonana na warstwie stabilizującej ET z mieszaniny drobnego żwiru, granulatu gumowego SBR oraz lepiszcza poliuretanowego. Warstwa ET ułożonej na warstwach podbudowy z kruszyw. Wody opadowe odprowadzane za pomocą spadków poprzecznych na przyległy teren. Podstawowe wymiary i powierzchnie boiska :
- długość: 32,20 m
- szerokość: 19,20 m
- powierzchnia brutto: 618,24 m2
- obwód boiska: 102,80 m

2.Boisko do piłki nożnej, z nawierzchnią z trawy syntetycznej. Warstwy konstrukcyjne stanowią podbudowy z tłucznia kamiennego na warstwie odsączającej z piasku. Podstawowe wymiary i powierzchnie boiska:
- długość: 66,00 m
- szerokość: 34,00 m
- powierzchnia brutto: 2244,00 m2
- obwód boiska: 200,00 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1783500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2231080,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1783500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Handlowy ZUH Zdzisław Grochowski Turza Mała 27/3, 13-206 Płośnica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711393137

7.3.3) Ulica: Turza Mała27/3

7.3.4) Miejscowość: Turza Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 13-206

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1783500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane