Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 119 w miejscowości Niestoja, Gmina Działdowo
GMINA DZIAŁDOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319795
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 12:40
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2263a5fe-630c-4cc4-88cb-7277dc4a64cc
- Identyfikator
- 5711602084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319795 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 119 w miejscowości Niestoja, Gmina Działdowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIAŁDOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księżodworska 10
1.5.2.) Miejscowość: Działdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ugdzialdowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.ug.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadzialdowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 119 w miejscowości Niestoja, Gmina Działdowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2263a5fe-630c-4cc4-88cb-7277dc4a64cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZK.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 119 w miejscowości Niestoja, gmina Działdowo. Przebudową objęta jest istniejąca droga o nawierzchni szutrowej. W ramach inwestycji przewiduje się przebudowę jezdni, zjazdów, budowę dróg dla pieszych, poprawę systemu odwodnienia drogi. Drogę projektuje się w śladzie istniejącej drogi w granicach pasa drogowego. Zakres inwestycji obejmuje odcinek istniejącej drogi w zakresie od zjazdu z drogi powiatowej nr 1263N (dz. 74) dalej biegnąc w kierunku północnym. Odcinek kończy się w km 0+315 na wysokości granicy dz. 120/26 i 120/1. Łączna długość projektowanego zamierzenia wynosi około 0,32 km. Przebudowa drogi ma zapewnić poprawę warunków ruchu drogowego, poprawę komfortu poruszania się mieszkańców oraz obniżenie poziomu hałasu i zapylenia. W ramach przebudowy należy wykonać następujące roboty:
1. Roboty drogowe: - przebudowa jednojezdniowej drogi do szerokości 5,00m i o nawierzchni asfaltowej na długości 315 m, droga wewnętrzna, - budowę drogi dla pieszych o nawierzchni brukowej w ciągu ulicy o szer. min. 1,80 m zlokalizowanych bezpośrednio przy jezdni po stronie prawej, - budowę poboczy z kruszywa łamanego szerokości 0,75m, - przebudowa zjazdu z drogi powiatowej, - przebudowę istniejących i budowę nowych zjazdów o nawierzchni brukowej na posesje/nieruchomości w ciągu ulic, 2. System odwodnienia wraz z urządzeniami: - budowa prefabrykowanego ścieku trójkątnego przy prawej krawędzi jezdni wraz z betonowym łącznikiem do rowu wraz z wybrukowaniem,
- remont rowu w ciągu drogi, - remont ścianki przepustu pod drogą DN 400,
3. Zieleń: - humusowanie i obsianie mieszanką traw miejsc wolnych od zabudowy w granicy pasa drogowego, 4.. Budowa urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz elementów organizacji ruchu: - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń BRD. 5. Przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej: - zabezpieczenie rurami osłonowymi istniejących sieci infrastruktury podziemnej, - przesunięcia istniejących i budowa nowych latarni solarno-wiatrowych, 6. Rozbiórki:
- elementów dróg i ulic - istniejące nawierzchnie,
- ogrodzenia nieruchomości. Wszelkie inne roboty jakie okażą się niezbędne dla wykonania przedmiotu zamówienia. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, przedmiarze robót, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiących załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 728259,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1031130,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 728259,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „PETROPOL” Kamil Nowakowski Zygmuntowo 38 06-450 Glinojeck
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691798350
7.3.3) Ulica: Zygmuntowo 38
7.3.4) Miejscowość: Zygmuntowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-450
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 728259,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |