Remont poziomu 300 w budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:02
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2648526b-c3a9-4dc7-b04b-34e9abd3454f
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319919 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poziomu 300 w budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont poziomu 300 w budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2648526b-c3a9-4dc7-b04b-34e9abd3454f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001722/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 remonty - budynek B
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/109/2026/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1026984,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zmówienia jest wykonanie: "Remontu poziomu 300 budynku B przy ul. Morskiej
81-87 w Gdyni - branża budowalna"
Zakres zamówienia obejmuje remont pomieszczeń dydaktycznych, korytarza, hollu na poziome 300 oraz klatek schodowych na poz. 200-400.
Budynek B wchodzi w skład Obiektu Nr I Uniwersytetu Morskiego, który wpisany jest do rejestru zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Roboty prowadzone będą na podstawie pozwolenia na budowę poprzedzonego decyzją Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zezwalającego na prowadzenie robót budowlanych i prac konserwatorskich w obiekcie zabytkowym.
Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania porządku na terenie budowy w trakcie prowadzenia prac remontowych.
Wykonawca ma obowiązek koordynować swoje roboty z Wykonawcami branży teletechnicznej i elektrycznej.
Planowany remont obejmować będzie:
" Wyniesienie oraz ponowne wniesienie mebli w salach objętych remontem,
" Wyniesienie i ponowne wniesienie wraz z montażem w wskazane miejsca gaśnic, gablot, ławek i innych rzeczy znajdujących się na korytarzu i hallu. Demontaż i ponowny montaż oznaczeń dróg ewakuacyjnych, oznaczeń drzwi i innych oznaczeń znajdujących się na korytarzu i hallu.
" Roboty rozbiórkowe posadzek,
" Wykonanie nowych warstw podłogowych,
" Wykonanie robót tynkarskich,
" Wykonanie warstw gładzi gipsowych wraz z malowaniem,
" Wykonanie sufitów podwieszanych,
" Roboty zabezpieczeniowe,
" Inne roboty wyżej nie wymienione ale znajdujące się w przedmiarze robót.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia na podstawie:
1. Przedmiaru robót - Remont poziomu 300 budynku B - branża budowlana
2. Dokumentacja techniczna "Remont instalacji elektrycznej i remont posadzek w budynku b przy ul. morskiej 81-87 w Gdyni
3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
PODSTAWĄ WYCENY OFERTY JEST PRZEDMIAR ROBÓT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814584,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814584,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814584,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4ml budowa sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-193-89-10
7.3.3) Ulica: Piłsudskiego
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814584 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-15| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |