Wymiana poszycia dachowego w budynku CWS przy ul. Ogrodowej 2a oraz budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z wyk. drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319924
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319924/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 13:03
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25fffb53-1010-44b4-850f-2385b437002a
Identyfikator
8861984605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL · lot 0
173 735,36 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319924 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachowego w budynku CWS przy ul. Ogrodowej 2a oraz budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z wyk. drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005811387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mops.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,226393,0183d03fccdbfa3be0c792d4280dbc39.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana poszycia dachowego w budynku CWS przy ul. Ogrodowej 2a oraz budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z wyk. drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25fffb53-1010-44b4-850f-2385b437002a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319924

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031202/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wymiana poszycia dachowego w budynku CWS - ul. Ogrodowa 2a oraz budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z wykonaniem drenażu budynku-ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162867

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO/3210/1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana poszycia dachowego w budynku Centrum Wsparcia Socjalnego przy ul. Ogrodowej 2a w Wałbrzychu

Zakres robót obejmuje:
- wyrównanie istniejącego pokrycia,
- podmurowanie ściany attyki,
- wymiana czap kominowych,
- wykonanie kozubków,
- wykonanie podstawy wyłazu dachowego,
- wymiana obróbek,
- wykonanie nowego pokrycia dachowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.) Wartość części: 152968,08 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa izolacji przeciwwilgociowej budynku wraz z wykonaniem drenażu budynku i podłączeniem do sieci kanalizacji deszczowej w budynku Centrum Aktywności Lokalnej przy
ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu.

Zakres robót obejmuje w szczególności:
- Wykonanie drenażu opaskowego wraz z wpięciem do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej,
- Wykonanie izolacji pionowej i poziomej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.) Wartość części: 163185,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173735,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173735,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173735,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Genner Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272692724

7.3.3) Ulica: Grudniowa 44

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173735,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Wymiana poszycia dachowego w budynku Centrum Wsparcia Socjalnego przy ul. Ogrodowej 2a, w Wałbrzychu oraz budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z wykonaniem drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu – zadanie nr 2 – ul. Mickiewicza 26, z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej (324 998,52 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (205 000,00 zł), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane