Przebudowa drogi na działce nr 146 w miejscowości Ruszkowo, Gmina Działdowo
GMINA DZIAŁDOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319934
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:04
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15ecae61-f6bf-49d0-b9ea-66e28e84b9be
- Identyfikator
- 5711602084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319934 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi na działce nr 146 w miejscowości Ruszkowo, Gmina Działdowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIAŁDOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księżodworska 10
1.5.2.) Miejscowość: Działdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ugdzialdowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.ug.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadzialdowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi na działce nr 146 w miejscowości Ruszkowo, Gmina Działdowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15ecae61-f6bf-49d0-b9ea-66e28e84b9be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZK.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest „Przebudowa drogi gminnej na dz. nr 146 w miejscowości Ruszkowo, gmina Działdowo.” Przebudową objęta jest istniejąca droga o nawierzchni szutrowej. W ramach inwestycji przewiduje się przebudowę jezdni, zjazdów, budowę dróg dla pieszych, poboczy poprawę systemu odwodnienia drogi. Drogę projektuje się w śladzie istniejącej drogi w granicach pasa drogowego o nawierzchni bitumicznej. Przebudowa drogi ma zapewnić poprawę warunków ruchu drogowego, poprawę komfortu poruszania się mieszkańców oraz obniżenie poziomu hałasu i zapylenia. Zakres inwestycji obejmuje odcinek drogi w zakresie od skrzyżowania z drogą powiatową 1542 N dalej biegnących w kierunku wschodnim, skręcając w kierunku południowym w km 0+055. Koniec odcinka w km 0+237 stanowi skrzyżowanie z drogą gminną. Łączna długość projektowanego zamierzenia wynosi około 0,24 km.
W ramach przebudowy należy wykonać następujące roboty:
1. Roboty drogowe: - przebudowa jednojezdniowej drogi /ulicy do szerokości 4,00m i o nawierzchni brukowej na długości 237 m, droga wewnętrzna,
- budowę poboczy z kruszywa łamanego szerokości 0,50m, - budowę drogi dla pieszych (dojść do furtek) o nawierzchni brukowej zlokalizowanych bezpośrednio przy jezdni, - przebudowę istniejących i budowę nowych zjazdów o nawierzchni brukowej na posesje/nieruchomości w ciągu ulic, 2. Zieleń:
- humusowanie i obsianie mieszanką traw miejsc wolnych od zabudowy w granicy pasa drogowego, - wycinka i karczowanie istniejących zakrzaczeń i zadrzewień 3. Budowa urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz elementów organizacji ruchu: - wykonanie oznakowania pionowego i urządzeń BRD,
4. Przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej: - regulacja istniejącej infrastruktury i armatury uzbrojenia terenu, 5. Rozbiórki: - elementów dróg i ulic. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, przedmiarze robót, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiących załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361890,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397942,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 361890,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski ul. Reymonta 9 09- 135 Siemiątkowo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5110290177
7.3.3) Ulica: ul. Reymonta 9
7.3.4) Miejscowość: Siemiątkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 09-135
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 361890,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |