Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319950
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319950/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 13:06
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4da15478-198f-410b-8458-a050deee4a7d
Identyfikator
7451003168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do filtrowania wodyRóżne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319950 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@apol.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332573

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da15478-198f-410b-8458-a050deee4a7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319950

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00193175/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Dzierżawa dystrybutorów wody wraz z montażem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 15/DZiT/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4. Wykonawca realizując przedmiot niniejszego zamówienia zobowiązany jest do:
a) dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody w obiektach zarządzanych przez Akademię Policji w Szczytnie,
b) instalacji wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody do instalacji wodnej oraz elektrycznej w obiektach zarządzanych przez Akademię Policji w Szczytnie,
c) jednorazowego min. 1 h przeszkolenia użytkownika z podstawowej obsługi dystrybutora wody dla max 3 osób dla każdego dystrybutora wody,
d) oddania Zamawiającemu dystrybutorów wody, do używania i pobierania z nich pożytków (dzierżawa),
e) wykonywania obsługi serwisowej obejmującej:
— wykonywanie wszystkich czynności związanych z konserwacją naprawą i zapewnieniem prawidłowej pracy dystrybutorów wody,
— dostarczanie w czasie dzierżawy wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych do prawidłowego działania dystrybutorów wody.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98300000-6 - Różne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert, tj. do dnia 02.07.2026 r. do godziny 09:00 nie została złożona żadna oferta.
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi