„Dostosowanie budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsk do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Wymiana dźwigu osobowego do przemieszczania się osób niepełnosprawnych”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00319951
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 13:06
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-332086df-d428-43e7-a667-214a41269efc
Identyfikator
8392571775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie windRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWindyUsługi w zakresie konserwacji windRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ELWIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
338 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319951 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostosowanie budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsk do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Wymiana dźwigu osobowego do przemieszczania się osób niepełnosprawnych”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: sekretariat@pcpr.slupsk.pl

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@pcpr.slupsk.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pcpr.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pcpr_slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc Społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostosowanie budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsk do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Wymiana dźwigu osobowego do przemieszczania się osób niepełnosprawnych”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-332086df-d428-43e7-a667-214a41269efc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030515/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Wymiana dźwigu osobowego do przemieszczania osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255613

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191138,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest „Dostosowanie budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsk do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Wymiana dźwigu osobowego do przemieszczania się osób niepełnosprawnych”.
Zakres prac obejmuje wykonanie prac polegających na:
- rozbiórce i utylizacja istniejącej platformy pionowej oraz szybu windy,
- dostawa i montaż dźwigu platformowego (dalej platformy pionowej) z napędem elektrycznym,
- wykonaniu niezbędnych prac budowlanych, remontowych i adaptacyjnych w budynku,
- wywozie i utylizacji zdemontowanych materiałów budowlanych i gruzu,
- prowadzeniu dziennika budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- uzyskaniu wymaganych aktualnymi przepisami prawa dopuszczeń i zezwoleń na eksploatację platformy pionowej wraz z opłaceniem kosztów Urzędu Dozoru Technicznego – wszystkie prace i czynności związane z rejestracją platformy pionowej i dopuszczeniem do eksploatacji,
- konserwacji, pomiarach i badaniach dostarczonej platformy pionowej przez okres trwania gwarancji zgodnie z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego oraz rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego.
Wykonawca jest wytwórcą odpadów powstałych w trakcie realizacji niniejszej umowy i odpowiada za unieszkodliwienie odpadów pochodzących z robót. Wykonawca zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania przepisów zgodnie z obowiązującą Ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 (Dz. U. 2023.1587 z późn. zm.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ:
- Projekt Budowlany (załącznik nr 9) zawierający:
-Projekt Zagospodarowania terenu – Element I
-Projekt architektoniczno-budowlany - Element II
-Projekt Techniczny -Element III
-Załącznik Projektu Budowlanego -Element IV
- STWiOR (załącznik nr 10),
- Przedmiar - kosztorysy nakładcze (załącznik nr 11).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

42416100-6 - Windy

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436953,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELWIND Sp zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540309991

7.3.3) Ulica: Podleśna 41

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-145

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane - MZB Maciej Zaręba NIP 8411642572
Roboty elektryczne - El-Team Sp. z o.o. NIP 7010712390

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu, działając na podstawie art. 253 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 973 ze zm.), informuje, iż dokonał oceny oferty niepodlegającej odrzuceniu zgodnie z ogłoszeniem o zamówieniu i przy wyborze kierował się kryterium: cena 100%.
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane