Dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Resku
Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Resku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00319971
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319971/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:09
- Lokalizacja
- Resko, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b84575b-7230-40ec-a396-33dd01fa3402
- Identyfikator
- 2530358124
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00319971 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Resku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Resku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523883084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 9B
1.5.2.) Miejscowość: Resko
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-315
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 694 384 992
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: com@powiatlobeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://com.resko.ibip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b84575b-7230-40ec-a396-33dd01fa34021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Resku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b84575b-7230-40ec-a396-33dd01fa3402
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319971
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00245680/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wyposażenia do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Rozwój usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w formie zdeinstytucjonalizowanej w Domu Pomocy Społecznej w Resku” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, umowa o dofinansowanie nr FEPZ.06.19-IP.01- 0018/25-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: COM.271.1.2026.KM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Urządzenia do ćwiczeń i ciężki sprzęt treningowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę do miejsca wyznaczonego przez Zamawiającego (w Resku, 72-315).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części I zamówienia stanowiący Załącznik nr 6a do SWZ a także pozostałe dokumenty zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37442000-8 - Ciężarki i sprzęt do ćwiczeń na wytrzymałość
37441300-4 - Rowery stacjonarne
37441400-5 - Maszyny do wiosłowania
37441100-2 - Bieżnie mechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 27723,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Sprzęt kinezyterapeutyczny, aparatura medyczna i wyposażenie.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę do miejsca wyznaczonego przez Zamawiającego (w Resku, 72-315).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części II zamówienia stanowiący Załącznik nr 6b do SWZ a także pozostałe dokumenty zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33155000-1 - Przyrządy do fizykoterapii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192000-2 - Meble medyczne
33100000-1 - Urządzenia medyczne
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
4.5.5.) Wartość części: 22439,02 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Drobny sprzęt rehabilitacyjny i akcesoria.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wspierającego aktywność i opiekę do miejsca wyznaczonego przez Zamawiającego (w Resku, 72-315).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części III zamówienia stanowiący Załącznik nr 6c do SWZ a także pozostałe dokumenty zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37421000-5 - Maty gimnastyczne
37442000-8 - Ciężarki i sprzęt do ćwiczeń na wytrzymałość
37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny
39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki
4.5.5.) Wartość części: 2845,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie oceny ofert Zamawiający ustalił, że wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.
W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34980 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fizjomed Dawid Kaźmierski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5090068523
7.3.4) Miejscowość: Lipsko
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31700 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8119,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8119,8 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572982438
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8119,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |