Kompleksowa organizacja konferencji BCU dotyczącej równości szans i dostępności w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCU przy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku"
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:25
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0cba44f-bf7c-4e6d-b0e0-b4e77e421a3d
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320083 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja konferencji BCU dotyczącej równości szans i dostępności w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCU
przy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000179140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 57
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-002
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zstio.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zstio.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0cba44f-bf7c-4e6d-b0e0-b4e77e421a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja konferencji BCU dotyczącej równości szans i dostępności w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCUprzy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0cba44f-bf7c-4e6d-b0e0-b4e77e421a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00170418/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja konferencji (promującej i podsumowującej) w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCU przy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253801
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSTiOzOI.2.2026/BCU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 272770 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konferencji BCU dotyczącej równości szans i dostępności w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCU przy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku”, realizowana w formule „zaprojektuj i zrealizuj”. Wydarzenie ma charakter konferencyjny, edukacyjno-instytucjonalny i upowszechniający, a jego główną tematyką jest praktyczne wdrażanie zasad równości szans, niedyskryminacji, dostępności oraz uniwersalnego projektowania w działalności BCU.
2. Zamówienie ma charakter wielobranżowy i obejmuje w szczególności:
1) opracowanie koncepcji i dokumentacji realizacyjnej konferencji;
2) aranżację oraz tymczasową transformację przestrzeni konferencyjnej w sali gimnastycznej i przyległym korytarzu/foyer, z uwzględnieniem dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w zakresie i na zasadach określonych szczegółowo w OPZ;
3) zapewnienie zaplecza technicznego i dostępnościowego, w tym nagłośnienia, oświetlenia, projekcji, systemu wspomagania słyszenia oraz innych rozwiązań wspierających udział osób z niepełnosprawnościami;
4) zapewnienie, transport, montaż, przygotowanie do użytkowania podczas konferencji oraz protokolarne przekazanie Zamawiającemu elementów rzeczowych przechodzących na własność Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami OPZ;
5) przygotowanie projektów graficznych, druk i dostawę zaproszeń oraz materiałów drukowanych, informacyjnych i konferencyjnych, w tym materiałów w formach dostępnych;
6) przygotowanie wzorów prezentacji, plansz, slajdów i materiałów multimedialnych do-tyczących standardów równości, dostępności oraz dobrych praktyk, z wykorzystaniem treści i materiałów merytorycznych przekazanych przez Zamawiającego;
7) produkcję materiałów audio-wideo i fotograficznych z wydarzenia, w tym rejestrację, przygotowanie i realizację streamingu/transmisji na żywo oraz przekazanie materiałów końcowych Zamawiającemu;
8) zaplanowanie i prowadzenie rekrutacji, rejestracji oraz komunikacji organizacyjnej z uczestnikami konferencji;
9) kompleksową obsługę organizacyjną wydarzenia, w tym obsługę recepcji, szatni, uczestników, potrzeb dostępnościowych i dietetycznych oraz bieżącą koordynację wydarzenia;
10) kompleksową obsługę gastronomiczną wydarzenia, w tym przygotowanie i serwis cateringu, obsługę kelnerską, oznaczenie alergenów i diet oraz utrzymanie porządku w strefie cateringu;
11) demontaż infrastruktury tymczasowej oraz przywrócenie pomieszczeń do stanu niepogorszonego po zakończeniu wydarzenia.
3. Miejscem realizacji zamówienia jest Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica w Białymstoku, ul. Henryka Sienkiewicza 57, 15-002 Białystok, w szczególności sala gimnastyczna wraz z przyległym korytarzem/foyer oraz zapleczem wskazanym przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
79961000-8 - Usługi fotograficzne
72420000-0 - Usługi w zakresie rozwijania internetu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): E-XON S.C. SYLWIA KOTOWICZ, PIOTR IZDEBSKI (e-xon s.c.)
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Piotr Izdebski e-xon, Sylwia Kotowicz e-xon
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300426936
7.3.3) Ulica: ul. Romana Maya 1
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-371
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w następujących terminach:1) termin realizacji konferencji (wydarzenia): 23 czerwca 2026 r. (przy czym dzień 22 czerwca 2026 r. przeznaczony jest na
montaż infrastruktury, aranżację przestrzeni, próby techniczne, testy dostępnościowe oraz odbiory częściowe);
2) ostateczny termin wykonania wszystkich obowiązków wynikających z Umowy: do dnia 30 czerwca 2026 r. (termin ten
wynika z harmonogramu realizacji i rozliczenia Projektu oraz obejmuje również obowiązek przekazania Zamawiającemu
wszystkich materiałów końcowych, w tym materiałów wideo, foto oraz materiałów dostępnych, wymaganych zgodnie z OPZ i
Umową).
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |