"Remont pomieszczeń Pracowni Technicznej nr 30 i schodów zewnętrznych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym"
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W KAMIENIU MAŁYM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320138
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320138/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:32
- Lokalizacja
- Kamień Mały, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90d82fdb-cbca-4ab0-82c4-5594aa9742c5
- Identyfikator
- 5991746191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320138 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont pomieszczeń Pracowni Technicznej nr 30 i schodów zewnętrznych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W KAMIENIU MAŁYM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000788353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 89
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Mały
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-460
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957515826
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrkm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrkm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90d82fdb-cbca-4ab0-82c4-5594aa9742c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont pomieszczeń Pracowni Technicznej nr 30 i schodów zewnętrznych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90d82fdb-cbca-4ab0-82c4-5594aa9742c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320138
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00153087/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczenia Pracowni Technicznej nr 30 i schodów zewnętrznych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Kamieniu Małym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/PZP/4/2026/RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 242611,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. "Remont pomieszczeń Pracowni Technicznej nr 30 i schodów zewnętrznych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym". Remontem zostały objęte następujące pomieszczenia: Pracownia techniczna nr 30 - 64,12 m2, powierzchnia schodów zewnętrznych - 13,82 m2 płytek. Zakres robót:
I ROBOTY BUDOWLANE
1. PODŁOGA
- zerwanie okładziny podłogowej z płytek wraz z cokolikami przyściennymi
- skucie posadzki betonowej
- rozebranie izolacji z papy
- pogłębienie pomieszczenia
- podsypka piaskowa
- podbudowa betonowa
- izolacja przeciwwilgociowa z papy termozgrzewalnej
- izolacja termiczna ze styropianu
- izolacja przeciwwilgociowa z foli PE
- posadzka betonowa zbrojona siatką stalową z prętów
- posadzka z płytek gresowych antypoślizgowych
2. SUFIT
- demontaż sufitu podwieszonego z płyt g-k na ruszczcie
- skucie istniejącego tynku
- gruntowanie powierzchni sufitu
- tynk cementowo wapienny
- montaż sufitu podwieszonego o konstrukcji metalowej z wypełnieniem płytami z
włókien mineralnych
3. ŚCIANY
- rozbiórka ścianek działowych wydzielających przedsionek pracowni
- rozbiórka okładzin z płyt g-k
- skucie tynki ze ścian
- wykonanie ścianki działowej wydzielającej przedsionek pracowni
- gruntowanie powierzchni ścian
- wykonanie tynków na ścianach
- gruntowanie powierzchni ścian pod gładź gipsową
- gładź gipsowa
- malowanie ścian farbą zmywalną w kolorze do uzgodnienia z Zamawiającym
- osadzenie parapetów wewnętrznych
- osadzenie kratek wentylacyjnych
4. STOLARKA DRZWIOWA
- demontaż skrzydeł drzwiowych
- wykucie z muru ościeżnicy stalowej
- montaż ościeżnicy systemowej obwodowej
- montaż skrzydła drzwiowego wewnętrznego
- montaż ościeżnicy drewnianej drzwi zewnętrznych
- montaż drzwi zewnętrznych drewnianych
5. SCHODY ZEWNĘTRZNE
- Skucie okładzin z płytek
- skucie nierówności
- wykucie wycieraczki
- skucie płyt podestowej schodów
- ułożenie siatki z prętów
- wylanie płyty podestowej
- osadzenie wycieraczki systemowej z systemem odprowadzenia wód
- przygotowanie powierzchni stopni pod ułożenie płytek
- ułożenie płytek/ kształtek schodowych antypoślizgowych, mrozoodpornych
II ROBOTY SANITARNE
1. Instalacja centralnego ogrzewania
- wymiana instalacji c.o., podejść i grzejników
III ROBOTY ELEKTRYCZNE
1. Podłączenie nowej instalacji z rozdzielni głównej budynku do rozdzielni pomieszczenia w pracowni technicznej
2. Wymiana instalacji oświetleniowej wraz z osprzętem
3. Wymiana instalacji gniazd wtykowych i pozostałych odbiorników
4. Wymiana instalacji siłowej
5. Wymiana instalacji projektora i ekranu (ekran i projektor wcześniej zdemontowany)
6. Demontaż i ponowny montaż czujki ruch wraz z wymianą instalacji
7. Demontaż i ponowny montaż przewodu światłowodowego w bruzdach
8. Badania i pomiary elektryczne
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik nr 6 do SWZ. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał. Nr 6 – Dokumentacja projektowa”;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263344,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263344,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263344,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane KAZAR
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5991932261
7.3.3) Ulica: Plac Andrzeja Zabłockiego 5
7.3.4) Miejscowość: Witnica
7.3.5) Kod pocztowy: 66-460
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263344,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |