Remont kominów i pokrycia dachu z wymiana rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Lipowej 19 w Tomaszowie Mazowieckim.

TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00320139
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 13:32
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-927bc0ef-9630-47dd-a897-039dec32e562
Identyfikator
7732120641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty muroweTynkowanieNaprawa dachów

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW OWIĘCKITomaszów Maz., PL · lot 0
119 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320139 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów i pokrycia dachu z wymiana rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Lipowej 19 w Tomaszowie Mazowieckim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Majowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 (44) 724 64 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-927bc0ef-9630-47dd-a897-039dec32e562

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kominów i pokrycia dachu z wymiana rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Lipowej 19 w Tomaszowie Mazowieckim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-927bc0ef-9630-47dd-a897-039dec32e562

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130091/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu i kominów – Lipowa 19

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198254

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 102693,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Demontaż rynien i rur spustowych z blachy nie nadających się do użytku
2) Montaż nowych rynien i rur spustowych
3) Przemurowanie kominów ponad dachem (3 szt),
4) wykonanie czapek kominowych,
5) Położenie świeżych tynków na kominach
6) Malowanie kominów farbą silikonową
7) Wymiana obróbek blacharskich, pasa nadrynnowego
8) Wykonanie obróbek kominów z blachy ocynkowanej wciętej w tynk
9) Wyrównanie papą wykruszy i zagłębień w pokryciu dachowym, drobne naprawy pokrycia z zakitowaniem nieszczelności,
10) Naprawa pokrycia dachowego papą termozgrzewalną – jednokrotne krycie papą termozgrzewalną wierzchniego krycia
gr. min. 5,2 mm,
11) Uzupełnienie obróbek papą wokół kominów, wywiewek, przejść dachowych, wentylacyjnych itd. papą i masą bitumiczną,
12) Naprawa, pokrycie i obróbka wyłazu dachowego,
13) Zabezpieczenie terenu prac, odpowiednie wygrodzenie i oznakowanie, realizacja prac zgodnie z obowiązującymi
przepisami, normami i sztuką budowlaną,
14) Utylizacja papy, gruzu i innych materiałów rozbiórkowych, uporządkowanie terenu po wykonanych pracach.
3. W pozostałym zakresie przedmiot zamówienia i sposób jego realizacji reguluje załącznik nr 1 do SWZ wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262520-2 - Roboty murowe

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45410000-4 - Tynkowanie

45261910-6 - Naprawa dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OMIR Mirosław Owięcki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731190964

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów mazowiecki

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamawiającym jest:
Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki
ul. POW 10/16
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-16-56-546
REGON: 590648310
Nr telefonu: +48 44 724 23 11
Adres poczty elektronicznej Zamawiającego: sekretariat@tomaszow-maz.pl
Pełnomocnikiem do przeprowadzenia postępowania i zawarcia umowy jest:
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(w skrócie: Tomaszowskie TBS Sp. z o.o.)
ul. Majowa 15, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, woj. Łódzkie,
NIP 7732120641, REGON 590708822
Numer telefonu: + 48 (44) 724-64-20
Strona internetowa Zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl
e-mail Zamawiającego: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane