TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU W PŁAWNEJ – ETAP I WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO I STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ
GMINA CIĘŻKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:43
- Lokalizacja
- Ciężkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3baeb25c-6234-4aa9-839c-fcc861f96dfe
- Identyfikator
- 8731014848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320224 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU W PŁAWNEJ – ETAP I WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO I STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIĘŻKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 19
1.5.2.) Miejscowość: Ciężkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-190
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146285840
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ciezkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ciezkowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU W PŁAWNEJ – ETAP I WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO I STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3baeb25c-6234-4aa9-839c-fcc861f96dfe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064031/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku w Pławnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.80.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 276987,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na budynku świetlicy wiejskiej na dz. nr 139 w miejscowości Pławna, gm. Ciężkowice w ramach zadania „TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU W PŁAWNEJ – Etap I WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO I STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ” w zakresie opisanym poniżej.
2. Zakres zamówienia:
ZAKRES PODSTAWOWY:
1) Roboty rozbiórkowe
a. Demontaż istniejącego pokrycia dachu z płyt falistych azbestowych wraz z obróbkami blacharskimi. Demontaż i wywóz w/w pokrycia poprzez firmę z uprawnieniami.
b. Demontaż istniejącego łacenia (łaty 6x6 cm, co ok. 50 cm).
c. demontaż rynien i rur spustowych,
d. demontaż betonowych czap kominowych.
2) Roboty budowlano - montażowe
WYKONANIE NOWEGO POKRYCIA DACHU
Zakres robót budowlanych:
a) impregnacja elementów drewnianych więźby dachowej środkami grzybobójczymi
i ogniochronnymi,
b) wykonanie wiatroizolacji,
c) wykonanie kontrłat o przekroju 3,2x6 cm, z wyrównaniem klinami płaszczyzny dachu,
d) wykonanie deskowania z desek 2,5x10 cm, w odstępie 5 cm,
e) wzmocnienie osłabionych elementów (jętki, płatwie) poprzez dołożenie nakładek drewnianych gr. 4,5cm po obu stronach wzmacnianego elementu,
Wymieniane elementy drewniane muszą być wykonane z drewna klasy min. C27, pokrycie dachu panelami z blachy gładkiej obustronnie ocynkowanej, powlekanej powłoką poliuretanową, na rąbek stojący, na deskowaniu ażurowym.
f) odtworzenie wywiewek instalacji kanalizacji,
g) ocieplenie kominów z przewodami wentylacji grawitacyjnej i spalinowej,
h) wykonanie nowego pokrycia dachu.
OCIEPLENIE STROPU PODDASZA NAD POMIESZCZENIAMI - WEŁNĄ MINERALNĄ
Zakres robót budowlanych:
Ocieplenie stropu poddasza nad pomieszczeniami wełną mineralną twardą prasowaną grubości 25 cm i współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,038 W/mK, układaną na folii paroszczelnej.
Zakres robót:
a) usunięcie zanieczyszczeń i luźnych elementów z przestrzeni stropu poddasza.
b) ułożenie na posadzce foli paroszczelnej.
c) wykonanie rusztu z kantówki 6x10 cm, co 60 cm.
d) wypełnienie przestrzeni rusztu płytami z wełny mineralnej grubości 10 cm.
e) wykonanie rusztu z kantówki 6x15 cm, co 60 cm, w kierunku prostopadłym do rusztu dolnego.
f) wypełnienie przestrzeni rusztu płytami z wełny mineralnej grubości 15 cm.
g) ułożenie płyt OSB grubości 12 mm, skręcanych do rusztu.
(Usztywnienie rusztów kantówkami 6x10 i 6x15 co ok 2,5 m).
OCIEPLENIE KOMINÓW
Zakres robót budowlanych:
a) montaż płyt styropianowych gr. 5 cm na wcześniej przygotowanym podłożu (uzupełnione ubytki, gruntowanie) oraz wykończenie masą tynkarska silikonową,
montaż betonowej czapy kominowej z z obróbką blacharską (blacha stalowa ocynkowana powlekana w kolorze dachu, kapinosy z 4 stron z podwinięciem 1,5cm, narożniki czapki kominowej nitowane.)
b) montaż nasad kominowych, obrotowych typu kula ∅150.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266451,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415149,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266451,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana PRZEM – BUD Przemysław Kantor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343574603
7.3.4) Miejscowość: Stróże 507
7.3.5) Kod pocztowy: 33-331
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty Budowlano – Wykończeniowe Zdzisław Kantor, Stróże 507, 33-331 Stróże, Wykonanie stolarki okiennej oraz drzwiowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266451,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1,5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |