Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 41
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320270
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 13:52
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15e5519d-2ff5-4621-8990-ff618371ceb4
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320270 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 41
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl starnawski@zut.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15e5519d-2ff5-4621-8990-ff618371ceb41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nauka i Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 412.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15e5519d-2ff5-4621-8990-ff618371ceb4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259593
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/WTMiT/83/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem m.in. wymianę drzwi do toalet, montaż nadproży stalowych, rozbiórka zabudów i glazury, wymiana urządzeń sanitarnych, wymiana instalacji elektrycznej, montaż glazury i terakoty, montaż ścianek i zabudów z g-k, montaż ścianek z HPL itd. Wykonawcy winni mieć na uwadze iż robota budowlana będzie prowadzona w czynnym obiekcie. Szczegółowy opis robót stanowiących przedmiot niniejszego postępowania, w tym ich rodzaj, zakres określa zespół dokumentów (Dokumentacja Techniczno-Opisowa), na którą składają się:
1) Załącznik nr 2 do SWZ – Wielobranżowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót STWiOR
2) Załącznik nr 2 A do SWZ – Rysunki
3) Załącznik nr 2 B do SWZ – Pozwolenie na budowę (realizowane w zakresie dotyczącym tylko powiększenia otworów drzwiowych)
4) Załącznik nr 3 do SWZ – Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty ,niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |