Dostawa wraz z montażem stanowiska badawczego przeznaczonego do badań wymienników ciepła
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320335
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 14:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b658e1c7-5354-4909-8084-78c9293f38e1
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320335 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem stanowiska badawczego przeznaczonego do badań wymienników ciepła
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem stanowiska badawczego przeznaczonego do badań wymienników ciepła2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b658e1c7-5354-4909-8084-78c9293f38e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „System monitorowania węzłów cieplnych w celu określenia stopnia zanieczyszczenia oraz momentu ich czyszczenia” jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021 - 2027. Nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0W4/25-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290794
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/056/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, armatury i systemu akwizycji danych wchodzących w skład stanowiska badawczego oraz wykonanie montażu stanowiska badawczego, tj.:
1. Kocioł elektryczny CO jednofunkcyjny - 1 szt.
2. Wymiennik ciepła CWU, płytowy, lutowany z izolacją cieplną, stelażem i przyłączami (pow. wymiany ciepła: 1,2 m2, liczba płyt grzewczych: 20) - 1 szt.
3. Wymiennik ciepła CWU, płytowy, lutowany z izolacją cieplną, stelażem i przyłączami (pow. wymiany ciepła: 2,5 m2, liczba płyt grzewczych: 40) - 1 szt.
4. Wymiennik ciepła CO, płytowy, lutowany z izolacją cieplną, stelażem i przyłączami (pow. wymiany ciepła: 1,3 m2, liczba płyt grzewczych: 40) - 1 szt.
5. Grzałka elektryczna - 1 szt.
6. Miernik energii cieplnej (ciepłomierz) zintegrowany z przepływomierzem - 6 szt.
7. Przetwornik różnicy ciśnień - 6 szt.
8. Czujnik temperatury NiCr-NiAl - 16 szt.
9. Pompa cyrkulacyjna - 1 szt.
10. Pompa zasilająca - 1 szt.
11. Anoda ochronna do zasobników CWU - 2 szt.
12. Naczynie przeponowe 200 dm3 – 2 szt.
13. Armatura.
14. Układ akwizycji danych.
15. Montaż i budowa stanowiska.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Lokalizacja stanowiska badawczego jest przedstawiona w Załączniku nr 1b do SWZ – Lokalizacja stanowiska badawczego. Schemat stanowiska badawczego stanowi Załącznik nr 1c do SWZ – Schemat stanowiska badawczego. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt, że w postępowaniu została złożona wyłącznie jedna oferta, która podlega odrzuceniu, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |