Remont budynku nr 4 w Morągu – postępowanie nr 16/RB

Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00320374
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320374/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 14:09
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56ea8f7b-9bf6-4a99-95b3-32a4f6be2e63
Identyfikator
7392955423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

SEWIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
4 783 987,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320374 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku nr 4 w Morągu – postępowanie nr 16/RB

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510698342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziolsztyn.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziolsztyn.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309182

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku nr 4 w Morągu – postępowanie nr 16/RB

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56ea8f7b-9bf6-4a99-95b3-32a4f6be2e63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320374

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00474131/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Morąg. Remont kapitalny w wewnątrz bud. nr 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238720

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 4, zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 16 w Morągu.
Zakres robót:
1. Roboty budowlane:
1.1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe.
1.2. Roboty betonowe.
1.3. Roboty posadzkowe.
1.4. Roboty w zakresie robót murarskich.
1.5. Roboty w zakresie tynkowania.
1.6. Roboty w zakresie okładzin ściennych.
1.7. Roboty malarskie.
1.8. Wymiana stolarki drzwiowej.
1.9. Wykonanie ścianek G-K.
1.10. Prace transportowe.
1.11. Pozostałe drobne prace budowlane.
2. Roboty sanitarne:
2.1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe instalacji sanitarnych
2.2. Wymiana instalacji z.w., c.w.u., hydrantowej wraz z armaturą.
2.3. Wymiana instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami sanitarnymi.
2.4. Wymiana instalacji c.o. wraz z grzejnikami.
2.5. Wymiana urządzeń wentylacji w pomieszczeniach sanitariatów i łazienek.
2.6. Montaż instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach serwerowni.
2.7. Wymiana przyłącza wodociągowego wraz z montażem zasuwy odcinającej.
2.8. Montaż zasuwy burzowej przyłącza kanalizacji deszczowej w studni.
2.9. Uzyskanie pozytywnych wyników bakteriologicznych badań wody.
3. Roboty elektryczne:
3.1. Demontaż WLZ, piętrowych tablic rozdzielczych, instalacji elektrycznej oświetleniowej
i gniazd 230/400V.
3.2. Wykonanie głównego wyłącznika p.poż, WLZ i modułowych tablic rozdzielczych bezpiecznikowych.
3.3. Wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych głównych i miejscowych bednarką Fe/Zn 25x4mm i drutem do Ø 16mm2.
3.4. Wymiana instalacji gniazdowej 230/400V przewodami typu YDYp 3x2,5mm2wraz z osprzętem instalacyjnym.
3.5. Wymiana instalacji oświetlenia ogólnego i awaryjnego z oprawami jarzeniowymi rastowymi przewodami typu YDYp 3x1,5mm2 wraz z osprzętem instalacyjnym.
3.7. Badania odbiorcze instalacji elektrycznej.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2 -12 do SWZ.
2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia:
Budynek koszarowy nr 4, 14-300 Morąg, ul. Wojska Polskiego 16.
3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na okres: minimum 36 miesięcy, maksimum 60 miesięcy.
4. Okres rękojmi: za wady fizyczne 36 miesięcy od chwili odbioru końcowego bez uwag
wg art. 568 § 1 K.C.
5. Wykonawca raz w roku w okresie udzielonej gwarancji na przedmiot umowy prowadzić będzie nieodpłatnie przegląd.
6. Wymagany termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4783987,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6861674,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4783987,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEWIL sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 543655700

7.3.3) Ulica: Bp. T. Wilczyńskiego 25E lok. 225

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-686

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1, Branża elektryczna - ElectroVision Patryk Popko, ul. Kanta 1/28, 10-691 Olsztyn, NIP 7393619087,
2. Branża sanitarna - Przedsiębiorstwo Techniki Grzewczej "PTG" Kamim Gemzała, Szczęsne 43D, 10-687 Olsztyn, NIP 7393558428,
3. Instalacja wentylacji i klimatyzacji - Firma Budowlano-Instalacyjna Piotr Giedryś, ul. Brzozowa 26, 10-177 Olsztyn, NIP 7392985507

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4783987,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane