„Zarządzanie projektem dofinansowanym ze środków UE pn. Projekt „Poprawa standardu infrastruktury Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni”
Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 14:22
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da3c352d-18dd-4bee-bf00-fd449cb3bfae
- Identyfikator
- 8681508978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320469 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zarządzanie projektem dofinansowanym ze środków UE pn. Projekt „Poprawa standardu infrastruktury Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@muzeum.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.bochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da3c352d-18dd-4bee-bf00-fd449cb3bfae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zarządzanie projektem dofinansowanym ze środków UE pn. Projekt „Poprawa standardu infrastruktury Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da3c352d-18dd-4bee-bf00-fd449cb3bfae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia zaplanowany jest do realizacji z dofinansowaniem ze środków UE w ramach: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. Priorytet: FEMP.07 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, FEMP.07.01 IIT - Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach miejskich, Typ Projektu A. Infrastruktura kultury.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MBD-26-2/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej obsługi zarządzanie projektem dofinansowanymi ze środków UE pn. „Poprawa standardu infrastruktury Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71315200-1 - Budowlane usługi doradcze
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
79100000-5 - Usługi prawnicze
79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego
79210000-9 - Usługi księgowe i audytorskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554730,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554730,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554730,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOTALSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SPDV Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242784054
7.3.3) Ulica: Londyńska 4 lok 5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-921
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 554730,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |