Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: Budowa nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 730 od ronda przy ul. Grójeckiej do ronda przy ul. Bielańskiej w Warce
GMINA WARKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320557
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 14:33
- Lokalizacja
- Warka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30a7512b-bb18-4669-99e3-0a210576217a
- Identyfikator
- 7972016015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320557 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: Budowa nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 730 od ronda przy ul. Grójeckiej do ronda przy ul. Bielańskiej w Warce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stefana Czarnieckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Warka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 48 665 12 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@warka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_warka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: Budowa nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 730 od ronda przy ul. Grójeckiej do ronda przy ul. Bielańskiej w Warce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30a7512b-bb18-4669-99e3-0a210576217a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235441
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272227,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: Budowa nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 730 od ronda przy ul. Grójeckiej do ronda przy ul. Bielańskiej w Warce.
Do zadań Wykonawcy należało będzie zaprojektowanie około 900 m drogi łączącej rondo przy ul. Grójeckiej (droga wojewódzka nr 730) z rondem przy ul. Bielańskiej (droga wojewódzka nr 731).
Rondo przy ul. Grójeckiej znajduje się na działkach o nr ew. geodezyjnej 397/3, 399/7, 399/3, 399/9, natomiast rondo na ul. Bielańskiej znajduje się na działkach o nr ew. geodezyjnej 273/5, 274/2, 274/1, 213/3 w Warce. Do zadań projektanta należało będzie zaprojektowanie drogi wojewódzkiej pomiędzy w/w rondami. Na odcinku od ronda na ul. Grójeckiej do skrzyżowania z ul. Wichradzką preferowane jest zaprojektowanie drogi wzdłuż torów kolejowych na działkach należących do Skarbu Państwa (w użytkowaniu wieczystym Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna ) oraz do osób prywatnych. Pozostały odcinek od skrzyżowania z ul. Wichrdzką do ronda w ul. Bielańskiej preferowane jest zaprojektowanie drogi w istniejącym śladzie ulicy Nowakowskiego (dz. o nr ew. 274/2 własność Gminy Warka) wraz z niezbędnymi poszerzeniami. Do zadań projektanta należało będzie zaprojektowanie skrzyżowań z drogami publicznymi gminnymi tj. ul. Wichradzką (161013W)
i ul. Tuwima (161075W).
Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z linią kolejową nr 8, niezbędne będą uzgodnienia z odpowiednimi spółkami PKP.
Zadanie obejmuje zaprojektowanie jezdni, drogi dla pieszych, drogi dla rowerów bądź drogi dla pieszych i rowerów oraz dowiązanie ich do istniejącej infrastruktury na rondach, wraz ze zjazdami na działki oraz zjazdami na drogi wewnętrzne, skrzyżowań z drogami gminnymi oraz odwodnienia. Istnieje konieczność pozyskania gruntów zarówno na odcinku od ronda ul. Grójeckiej do ul. Wichradzkiej jak i na pozostałym odcinku ze względu na brak możliwości usytuowania w istniejącym pasie drogowym drogi wojewódzkiej nr 730 wszystkich elementów pasa drogowego. Koszty przygotowania map podziałowych obciążają Wykonawcę.
Opracowanie projektowe obejmie w szczególności poprawę odwodnienia pasa drogowego poprzez budowę kanalizacji deszczowej. Do zadań projektanta należało będzie również zaprojektowanie kanału technologicznego oraz usunięcia ewentualnych kolizji (odrębnie dla każdej branży).
Wykonawca opracuje operat wodnoprawny w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego (w razie konieczności).
Do zadań projektanta należało będzie również opracowanie projektu stałej organizacji ruchu i czasowej organizacji ruchu wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych zapewniających uzyskanie decyzji - Zezwolenie na realizację inwestycji drogowej.
W ramach niniejszego zadania do zadań Wykonawcy należało będzie opracowanie dokumentacji projektowej na usunięcie kolizji - odrębne opracowania, odrębnie dla każdej kolizji. Ponadto projektant opracuje projekt budowy i przebudowy oświetlenia ulicznego. Projektant zobowiązany będzie do opracowania wniosku o wydanie warunków do PGE Dystrybucja S.A. Podkreślenia należy fakt, że istniejące oświetlenie uliczne znajduje się na słupach, z których zasilane są budynki. Ponadto na słupach zawieszone są inne sieci (internet). W związku z powyższym, do zadań projektanta, w ramach projektu usunięcia kolizji należało będzie zaprojektowanie zasilania budynków oraz innych kolidujących sieci napowietrznych.
W trakcie opracowania dokumentacji wymagane jest, aby dokumentacja uzyskała pozytywną opinię Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie na Radach Technicznych, o które wystąpi projektant.
Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394830,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394830,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394830,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IN TEC Plan Marek Krawczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9710085370
7.3.3) Ulica: A. Sochaczewskiego 4/2
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394830,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |