Zabezpieczenie przeciwpożarowe rezerwatu przyrody „Bielawa” Mineralizacja i usunięcie roślinności z pasa przeciwpożarowego w rezerwacie przyrody „Bielawa”
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320594
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 14:39
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1be2206-ac5d-4a3c-a3cd-3a9e003569aa
- Identyfikator
- 5833047293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320594 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zabezpieczenie przeciwpożarowe rezerwatu przyrody „Bielawa”
Mineralizacja i usunięcie roślinności z pasa przeciwpożarowego w rezerwacie przyrody „Bielawa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220700750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chmielna
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-748
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gdansk.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1be2206-ac5d-4a3c-a3cd-3a9e003569aa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie przeciwpożarowe rezerwatu przyrody „Bielawa”Mineralizacja i usunięcie roślinności z pasa przeciwpożarowego w rezerwacie przyrody „Bielawa”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1be2206-ac5d-4a3c-a3cd-3a9e003569aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062010/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Rezerwat Bielawa - zabezpieczenie przeciwpożarowe rezerwatu, utrzymanie pasa przeciwpożarowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246135
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OI.I.1.261.1.14.2026.IW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest mineralizacja dawnego pasa przeciwpożarowego
w rezerwacie przyrody „Bielawa”. Zamówienie obejmuje:
a) wykoszenie roślinności zielnej na całej szerokości pasa przeciwpożarowego, z pominięciem niewielkich odcinków, gdzie znajdują się zabagnione lub wypełnione wodą zagłębienia. Zgromadzoną biomasę należy usunąć poza granice rezerwatu lub rozdrobnić i równomiernie rozrzucić na powierzchni podlegającej koszeniu. Łączna długość ok. 3000 mb, szerokość od ok. 10 do ok. 25 m;
b) płytką orkę na części powierzchni pasa przeciwpożarowego o szerokości 4 m wzdłuż północnej granicy pasa - mechaniczna płytka orka, wyrównanie powierzchni
oraz mechaniczne lub ręczne usunięcie kęp roślin. Z orki zrezygnować na odcinkach zabagnionych. Łączna długość ok. 1700 mb, szerokość 4 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77100000-1 - Usługi rolnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15490 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33480 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15490 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Projekty Przyrodnicze Bartosz Jaszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311654574
7.3.3) Ulica: ul. Nowy Świat 6c/1
7.3.4) Miejscowość: Puck
7.3.5) Kod pocztowy: 84-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15490 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |