Modernizacja nawierzchni chodników na terenie parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka
GMINNY ZESPÓŁ KOMUNALNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320691
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 14:58
- Lokalizacja
- Pawłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87643c02-f65e-44e9-b4d5-7005f0d90876
- Identyfikator
- 6381689271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320691 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni chodników na terenie parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZESPÓŁ KOMUNALNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240383251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 28A
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-250
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzk@pawlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gzk.pawlowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pawlowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja i gospodarka komunalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni chodników na terenie parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87643c02-f65e-44e9-b4d5-7005f0d90876
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024512/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa powierzchni brukarskich na terenie parku im. ks. Stanisława Pisarka w Pawłowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót brukarskich polegających na polegających na zwiększeniu nośności podbudowy oraz dostosowaniu geometrii chodników do ruchu maszyn i urządzeń służących do bieżącego utrzymania parku.
2. Zakres zadania obejmuje w szczególności: rozbiórkę istniejących nawierzchni i elementów ograniczających, przygotowanie podłoża, wykonanie nowych elementów konstrukcyjnych nawierzchni, ponowne ułożenie kostki brukowej pochodzącej z rozbiórki wraz z częściowym uzupełnieniem nową kostką oraz odtworzenie terenów zielonych i montaż elementów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |