Modernizacja schodów zewnętrznych do budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub KOGUCIK, Potasze - gmina Czerwonak
GMINA CZERWONAK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320736
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320736/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 15:09
- Lokalizacja
- Czerwonak, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e9f143a-a5e4-44dc-8d93-e1f954806047
- Identyfikator
- 7773129484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320736 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja schodów zewnętrznych do budynku mieszczącego Gminny
Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub KOGUCIK, Potasze - gmina Czerwonak
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERWONAK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Źródlana 39
1.5.2.) Miejscowość: Czerwonak
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-004
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bz@czerwonak.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonak.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja schodów zewnętrznych do budynku mieszczącego GminnyOśrodek Kultury SOKÓŁ - Klub KOGUCIK, Potasze - gmina Czerwonak
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e9f143a-a5e4-44dc-8d93-e1f954806047
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320736
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019643/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Modernizacja schodów zewnętrznych do budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub KOGUCIK, Potasze - gmina Czerwonak
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297867
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art.305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 25739,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja obejmuje: przygotowanie i montaż zbrojenia, wylanie ław fundamentowych żelbetowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wodnej, wykonanie fundamentów z bloczków, wykonanie podbudowy, wykonanie słupów żelbetowych, wykonanie stropów z pustaków, wykonanie żelbetowych płyt stropowych, wykonanie schodów żelbetowych, wykonanie odwodnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W toku prowadzonego postępowania w trybie z wolnej ręki, Zamawiający i Wykonawca w dniu 22 czerwca 2026 r. przeprowadzili negocjacje i podpisali protokół z postępowania. Zamawiający wezwał Wykonawcę do podpisania umowy na uzgodnionych warunkach. Wykonawca poinformował Zamawiającego, iż nie podpisze umowy z uwagi na brak akceptacji dla zakresu zamówienia dotyczącego remontu schodów.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia,
jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |