Doposażenie placów zabaw w ramach projektu „Uniwersytet Kreatywnego Orzeszka” - II
MIASTO ORZESZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320896
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 16:23
- Lokalizacja
- Orzesze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-656b3517-dc36-47e7-9f99-3311f2437f71
- Identyfikator
- 6351834596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320896 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie placów zabaw w ramach projektu „Uniwersytet Kreatywnego Orzeszka” - II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ORZESZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Wawrzyńca 21
1.5.2.) Miejscowość: Orzesze
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-180
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@orzesze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.orzesze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.orzesze.pl/procurements/125/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie placów zabaw w ramach projektu „Uniwersytet Kreatywnego Orzeszka” - II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-656b3517-dc36-47e7-9f99-3311f2437f71
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013044/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Doposażenie placów zabaw w ramach projektu „Uniwersytet Kreatywnego Orzeszka” - II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny Plus) na podstawie umowy nr UDA-FESL.06.01-IZ.01-00HG/23-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225473
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż huśtawki wagowej, czworoboku liniowego, równoważni wraz z wykonaniem strefy bezpieczeństwa tych urządzeń do Przedszkolaz Oddziałem Integracyjnym nr 1 w Orzeszu, ul. Miarki 4a;
Oferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4a do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.5.) Wartość części: 20601,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż toru sprawnościowego wraz z wykonaniem strefy bezpieczeństwa tego urządzenia do Przedszkola nr 2 w Orzeszu, ul. Miła 1aOferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.5.) Wartość części: 67818,88 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż ważki na sprężynie, tablicy kredowej, równoważni wisząceji sześciokąta-pajęczyny wraz z wykonaniem strefy bezpieczeństwa tych urządzeń do Przedszkola nr 3 w Orzeszu, ul. Szkolna 55
Oferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4c do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.5.) Wartość części: 37341,54 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa i montaż toru przeszkód z równoważnią wraz z wykonaniem strefy bezpieczeństwa tego urządzenia do Szkoły Podstawowej nr 4 w Orzeszu,ul. Stuska 10;
Oferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4d do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.5.) Wartość części: 18079,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż tablicy zewnętrznej, wielkiego instrumentu typu dzwonki i toru przeszkód wraz z wykonaniem strefy bezpieczeństwa tych urządzeń do Szkoły Podstawowej nr 10 w Orzeszu, ul. Norwida 2Oferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4e do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.5.) Wartość części: 21058,50 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż ścianki wspinaczkowej wewnątrz sali w Przedszkolu nr 6 w Orzeszu ul. 1000-lecia 3Oferowane przedmioty zamówienia muszą być fabrycznie nowe, sprawne technicznie, kompletne i gotowe do użytku, a także muszą spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W cenę przedmiotu zamówienia należy również wliczyć koszt dostawy oraz montażu i instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń składających się na plac zabaw.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty i atesty upoważniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa oraz spełniać standardy Unii Europejskiej. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą kserokopii kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów.
Kserokopie kart technicznych urządzeń zabawowych, certyfikatów i atestów potwierdzonych za zgodność z oryginałem należy dołączyć do dokumentacji na etapie odbioru wykonania zadania.
Wszelkie prace związane z montażem urządzeń oraz roboty budowlane należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta urządzeń, wszystkie urządzenia mają być zamontowane na placach zabaw z zachowaniem stref bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa nie mogą znajdować się żadne przedmioty i inne urządzenia wyposażenia placu zabaw. Strefy bezpieczeństwa muszą być wydzielone wokół danego urządzenia oraz pomiędzy poszczególnymi urządzeniami zabawowymi, do montowanych urządzeń zabawowych należy dołączyć instrukcje ich obsługi, przeglądów i konserwacji.
Końcowy protokół odbioru zostanie podpisany przez Zamawiającego po uzyskaniu od Wykonawcy dokumentów potwierdzającej zgodność placu zabaw z normą PN-EN 1176 lub równoważną i nawierzchni z normą PN-EN 1177 lub równoważną.
Szczegółowy opis w załączniku 4f do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535291-3 - Ścianki do wspinania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
37535220-5 - Urządzenia do wspinania
4.5.5.) Wartość części: 9367,23 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21250,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75030,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21250,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693
7.3.3) Ulica: os. im. Wojska Polskiego 4c lok. 6
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21250,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73782,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73782,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAAK Adrian Kozak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141930331
7.3.4) Miejscowość: Kock
7.3.5) Kod pocztowy: 21-150
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73782,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27031,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27031,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693
7.3.3) Ulica: os. im. Wojska Polskiego 4c lok. 6
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27031,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5535,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95940,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5535,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693
7.3.3) Ulica: os. im. Wojska Polskiego 4c lok. 6
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5535,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34317,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34317,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAAK Adrian Kozak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141930331
7.3.3) Ulica: ul. Kolonia Białobrzegi 9c
7.3.4) Miejscowość: Kock
7.3.5) Kod pocztowy: 21-150
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34317,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAMAVIK PRZEGLĄDY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492475785
7.3.3) Ulica: Wiejska 5
7.3.4) Miejscowość: Oświęcim
7.3.5) Kod pocztowy: 32-600
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |