Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na obiekcie sportowym przy ul. Stołczyńskiej 104 w Szczecinie
Gmina Miasto Szczecin - Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00320968
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 18:57
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39e8da5d-d8ad-4cfb-9b62-3d78ac468d4f
- Identyfikator
- 8522136518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320968 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na obiekcie sportowym przy ul. Stołczyńskiej 104 w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin - Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811205361
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł. Szafera, 7
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-245
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 422 34 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mosrir@mosrir.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosrir.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39e8da5d-d8ad-4cfb-9b62-3d78ac468d4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Kultura fizyczna i turystyka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na obiekcie sportowym przy ul. Stołczyńskiej 104 w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39e8da5d-d8ad-4cfb-9b62-3d78ac468d4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271255
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSRiR/6/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4609434,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na obiekcie sportowym przy ul. Stołczyńskiej 104 w Szczecinie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną (3 794 983,36 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (3 200 000 zł), a zamawiający nie może zwiększyć tej kwotySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3794983,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4886665,29 PLN
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |