Konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP I

VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00320990
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320990/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 20:41
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c092eae0-ff0e-4f27-861f-444329c0e28f
Identyfikator
9441479232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty malarskieRoboty renowacyjnePokrywanie podłóg i ścian

Wykonawcy

1 przyznane

LUDWIK TARASKRAKÓW, PL · lot 0
518 745,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320990 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000700358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wąska 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-057

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 430 69 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lo6@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.vilo.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c092eae0-ff0e-4f27-861f-444329c0e28f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c092eae0-ff0e-4f27-861f-444329c0e28f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00244999/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245151

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 423121,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP I.
Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-konserwatorskie ścian i posadzek na części korytarza III piętra (od strony ul. Św. Józefa).
Szczegółowy zakres robót dotyczący ilości oraz zastosowanych materiałów zawiera opis przedmiotu zamówienia, program prac konserwatorskich, projekt budowlany, przedmiar robót oraz pozwolenie konserwatorskie, stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490278,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518745,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 518745,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUDWIK TARAS FIRMA REMONTOWO – BUDOWLANA „UNIBUD”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6780053528

7.3.3) Ulica: GEN. TADEUSZA PEŁCZYŃSKIEGO

7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 31-341

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 518745,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni roboczych
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane