Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Jankówko ( obręb geodezyjny Jankowo Dolne) gmina Gniezno
GMINA GNIEZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321013
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 21:44
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2491ea2f-f02d-41cb-8836-a5c62bb41770
- Identyfikator
- 7842299718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321013 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Jankówko ( obręb geodezyjny Jankowo Dolne) gmina Gniezno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNIEZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Władysława Stanisława Reymonta 9-11
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 4245750
1.5.8.) Numer faksu: 614245751
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kazmierski@urzadgminy.gniezno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urzadgminy.gniezno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13056361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Jankówko ( obręb geodezyjny Jankowo Dolne) gmina Gniezno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2491ea2f-f02d-41cb-8836-a5c62bb41770
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSOP.271.34.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tocznej , przepompowniami ścieków i niezbędnym ich wyposażeniem, instalacjami elektroenergetycznymi zasilającymi przepompownie oraz przyłączy kanalizacyjnych do posesji.
Inwestycja budowy sieci kanalizacyjnej sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej zlokalizowana jest w drogach gminnych oraz w działkach prywatnych w m. Jankówko ( obręb Jankowo Dolne) gm. Gniezno dz.nr 14/19, 14/9, 11/79, 8/3, 11/73, 14/8, 11/74, 11/75, 11/76, 11/77
W zakresie budowy, projekt obejmuje wykonanie:
- sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur: PVC lite SN12 kl.S DN200mm o łącznej długości 1323,10 m
- sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur PE-HD100 RC o średnicy DN90mm o łącznej długości 731,80 m
- studnie betonowe sieciowe na kanalizacji grawitacyjnej DN1000mm – 58 szt,
- przepompownie ścieków z kręgów betonowych DN1500mm – PS1 i DN1200mm – PS2
- wewnętrzna linia zasilająca projektowane pompownie ścieków PS1 i PS2
Na przedmiotowym terenie Inwestycji występują obiekty objęte ochroną archeologiczną i zabytków. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia badań zgodnie z pozwoleniem nr 494/2024/c WWKZ w Poznaniu.
Wykonawca zobowiązany jest do odtworzenia nawierzchni jezdni w ramach zamówienia zgodnie z warunkami określonymi w decyzji nr RID.68531.31.2026 z dnia 5.05.2026 Wójta Gminy Gniezno i uzgodnieniem nr RID.6853.2.70.2026 z dnia 5.05.2026 .
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania 52% wartości zamówienia w 2026 r.
Szczegóły zawarto w PT+SST
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1987688,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5842500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1987688,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANWOD TARCZYŃSKI Sp. z o.o. 62-590 Golina, Węglew ul. Bukowa 13
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653082963
7.3.3) Ulica: KANWOD TARCZYŃSKI Sp. z o.o. 62-590 Golina, Węglew ul. Bukowa 13
7.3.4) Miejscowość: Węglew
7.3.5) Kod pocztowy: 62-590
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1987688,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |