Budowa magazynu dla potrzeb obrony cywilnej w Kolsku
GMINA KOLSKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 07:37
- Lokalizacja
- Kolsko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4d08aca-b9a8-44ab-9124-cb428ca32c4a
- Identyfikator
- 9251960357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321083 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu dla potrzeb obrony cywilnej w Kolsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLSKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 12
1.5.2.) Miejscowość: Kolsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-415
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakolsko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolsko.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a4d08aca-b9a8-44ab-9124-cb428ca32c4a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa magazynu dla potrzeb obrony cywilnej w Kolsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4d08aca-b9a8-44ab-9124-cb428ca32c4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008727/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa magazynu dla potrzeb obrony cywilnej w Kolsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294563
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowa magazynu dla potrzeb obrony cywilnej w Kolsku”. Zadanie będzie realizowane w formule „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”. Wykonawca opracowuje pełną dokumentację projektową, uzyskuje niezbędne decyzje administracyjne oraz realizuje roboty budowlane na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) prace projektowe w obrębie przedmiotowej działki z uzyskaniem pozwolenia na budowę gminnego magazynu OC, kompletny projekt budowlany, techniczny oraz wykonawczy;
b) roboty budowlane – budowa stanu surowego zamkniętego;
c) roboty instalacyjne (przyłącza, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne) – instalacja elektryczna;
d) roboty budowlane – prace wykończeniowe, elewacje;
e) uzyskanie zgłoszenia zakończenia robót lub uzyskanie pozwolenia na użytkowanie (jeśli wymagane) oraz przekazanie dokumentacji powykonawczej Zamawiającemu.
Lokalizacja inwestycji: Kolsko dz. o nr ew. 1/23, obręb Kolsko, gmina Kolsko.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
• załącznik nr 1 do SWZ – Program funkcjonalno-użytkowy (PFU).
3. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia (obowiązek ten dotyczy także podwykonawców):
• wykonywanie prac fizycznych przy realizacji robót budowlanych, tj. bezpośrednie wykonywanie robót budowlanych w zakresie wszystkich branż – wszyscy pracownicy fizyczni wykonujący roboty budowlane na budowie, kadra techniczna budowy, za wyjątkiem kierownika budowy, wyłącznie na podstawie umów o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do dnia 2 lipca 2026 r. do godz. 10.00 nie została złożona żadna oferta. Wobec powyższego, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający zobowiązany jest unieważnić niniejsze postępowanie.| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |