Świadczenie usług wsparcia informatycznego dla NCBR – Partnera w projekcie e-Granty.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321094
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 07:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36e14af1-56c9-43fe-865c-6f7c551ee4fa
- Identyfikator
- 7010073777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321094 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług wsparcia informatycznego dla NCBR – Partnera w projekcie e-Granty.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141032404
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chmielna 69
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-801
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ncbr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ncbr
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i realizacja strategicznych programów badań naukowych i prac rozwojowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług wsparcia informatycznego dla NCBR – Partnera w projekcie e-Granty.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36e14af1-56c9-43fe-865c-6f7c551ee4fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy FERC2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251503
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju sprawuje nad NCBR+ Sp. z o.o. kontrolę analogiczną do kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami,
w szczególności poprzez posiadanie 100% udziałów w spółce oraz wywieranie decydującego wpływu na jej cele strategiczne i istotne decyzje dotyczące zarządzania. Ponadto, ponad 90% działalności NCBR+ Sp. z o.o. dotyczy realizacji zadań powierzonych jej przez NCBR lub inne podmioty z Grupy NCBR pozostające pod kontrolą NCBR, co wypełnia przesłanki określone w art. 214 ust. 1 pkt 11 lit. a–c Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/26/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9449695,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia informatycznego dla NCBR – Partnera w projekcie e‑Granty. Usługi obejmują działania związane z analizą, architekturą, wytwarzaniem, testowaniem, wdrażaniem oraz rozwojem dedykowanych systemów informatycznych wspierających obsługę programów i procesów biznesowych NCBR zgodnie z zadaniami realizowanymi przez NCBR w projekcie e-Granty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9449747,34 PLN
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NCBR+ Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7010818065
7.3.3) Ulica: ul. Chmielna 69
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-801
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9449474,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-24 do 2029-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość umowy jest wartością netto.| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |