Zimowe utrzymanie dróg w okresie zimowym 2022/23
Gmina Trzyciąż
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321095
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 07:42
- Lokalizacja
- Trzyciąż, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9682d59f-bf69-4acf-85ed-5c0771b077ee
- Identyfikator
- 6372024112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
1 przyznane
'WODOCIĄGI I KANALIZACJA TRZYCIĄŻ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzyciąż, PL · lot 0
466 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321095 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg w okresie zimowym 2022/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzyciąż
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 4
1.5.2.) Miejscowość: Trzyciąż
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-353
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 12- 389-40-01 wew.16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatrzyciaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminatrzyciaz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg w okresie zimowym 2022/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9682d59f-bf69-4acf-85ed-5c0771b077ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawca spełnia łącznie wszystkie przesłanki, o których mowa art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RŚiZK.032.164.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 466000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych, polegające na: usuwaniu skutków gołoledzi, odśnieżaniu i utrzymaniu przejezdności ww. dróg. Odśnieżaniu i usuwaniu skutków gołoledzi na chodnikach przylegających do działek gminnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodociągi i Kanalizacja Trzyciąż Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677-10-27-885
7.3.3) Ulica: Leśna 4
7.3.4) Miejscowość: Trzyciąż
7.3.5) Kod pocztowy: 32-353
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 466000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-10-31 do 2023-04-28| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |