Bieżące utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych.

Gmina Trzyciąż

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321104
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 07:46
Lokalizacja
Trzyciąż, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-523e2fe6-523f-4fce-8f42-63e8458bc4da
Identyfikator
6372024112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'WODOCIĄGI I KANALIZACJA TRZYCIĄŻ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzyciąż, PL · lot 0
370 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321104 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzyciąż

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśna 4

1.5.2.) Miejscowość: Trzyciąż

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-353

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 12- 389-40-01 wew.16

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatrzyciaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminatrzyciaz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-523e2fe6-523f-4fce-8f42-63e8458bc4da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wykonawca spełnia łącznie wszystkie przesłanki, o których mowa art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RŚiZK.032.91.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 370000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Letnie utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodociągi i Kanalizacja Trzyciąż Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677-10-27-885

7.3.3) Ulica: Leśna 4

7.3.4) Miejscowość: Trzyciąż

7.3.5) Kod pocztowy: 32-353

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-27
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi