Przeprowadzenie procesu wznowienia certyfikatu gospodarki leśnej dla RDLP w Krakowie według standardów FSC oraz 5 – letni nadzór nad certyfikatem w czasie trwania umowy”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321108
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 07:47
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8619a25a-84a6-4303-8d2a-f2dacafd8b8c
Identyfikator
6750006524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi audytu środowiskowego specyficznego dla danej działalnościUsługi audytu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321108 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie procesu wznowienia certyfikatu gospodarki leśnej dla RDLP w Krakowie według standardów FSC oraz 5 – letni nadzór nad certyfikatem w czasie trwania umowy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545719

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Juliusza Słowackiego 17a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-159

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdlp@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krakow.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313103

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie procesu wznowienia certyfikatu gospodarki leśnej dla RDLP w Krakowie według standardów FSC oraz 5 – letni nadzór nad certyfikatem w czasie trwania umowy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8619a25a-84a6-4303-8d2a-f2dacafd8b8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014067/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługa certyfikacji gospodarki leśnej dla RDLP w Krakowie według standardów FSC oraz 5 letni nadzór nad certyfikatem w czasie trwania umowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285150

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ED.270.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 199212 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie audytu w celu uzyskania certyfikatu gospodarki leśnej dla RDLP w Krakowie według standardu FSC oraz przeprowadzenie czterech audytów nadzoru nad certyfikatem gospodarki leśnej systemu FSC wg zapisów Przejściowego Standardu Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC dla Polski (FSC-STD-POL- 02-2024) oraz nadzór nad tym certyfikatem w czasie obowiązywania umowy.

FSC - ang. Forest Stewardship Council

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA zawarto w rozdziale 3. SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90714400-9 - Usługi audytu środowiskowego specyficznego dla danej działalności

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79212000-3 - Usługi audytu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi