"Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Remont i modernizacja budynku zlokalizowanego w m. Gać 275a na potrzeby utworzenia miejsca doraźnego schronienia o zasięgu lokalnym"
GMINA GAĆ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321111
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 07:50
- Lokalizacja
- Gać, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb5c8979-d846-43b9-bb9f-94e51037cd5a
- Identyfikator
- 650900648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321111 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Remont i modernizacja budynku zlokalizowanego w m. Gać 275a na potrzeby utworzenia miejsca doraźnego schronienia o zasięgu lokalnym"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GAĆ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 275
1.5.2.) Miejscowość: Gać
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-207
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_gac@gac.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gac.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13147591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Remont i modernizacja budynku zlokalizowanego w m. Gać 275a na potrzeby utworzenia miejsca doraźnego schronienia o zasięgu lokalnym"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb5c8979-d846-43b9-bb9f-94e51037cd5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00086353/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 "Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Remont i modernizacja budynku zlokalizowanego w m. Gać 275a na potrzeby utworzenia miejsca doraźnego schronienia o zasiegu lokalnym"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254150
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.07.2026.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej niezbędnej do realizacji inwestycji pn.: „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Remont i modernizacja budynku zlokalizowanego w m. Gać 275a na potrzeby utworzenia miejsca doraźnego schronienia o zasięgu lokalnym” w zakresie prac projektowych przewidzianych do realizacji niniejszym zamówieniem, szczegółowo przedstawionych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. W zakresie prac przewiduje się następujące etapy realizacyjne:
1) Etap 1 - obejmuje opracowanie wielobranżowego projektu architektoniczno-budowlanego Szczegółowy zakres opracowań objętych etapem 1 przedstawiono w punkcie 3 załącznika nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
W etapie pierwszym uwzględniono inwentaryzację budowalną obiektu z oceną stanu technicznego, a także opracowanie koncepcji funkcjonalno-użytkowej, oraz projektu instalacji specjalistycznych, czy uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii i pozwoleń.
2) Etap 2 - szczegółowy zakres opracowań objętych etapem 2 przedstawiono w punkcie 4 załącznika nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
W etapie drugim należy opracować dokumentację t.j.:
badanie geologiczne i ocena podłoża gruntowego
projekt architektoniczno-budowlany i wykonawczy
dokumentację kosztową i przetargową
2. Założenia projektowe
a) lokalizacja obiektu: działka o nr ewid. 1605/2 obręb: Gać
b) podstawowa funkcja pomieszczeń: miejsce doraźnego schronienia z głównym stanowiskiem kierowania
c) pomieszczenia dodatkowe: sanitariaty, pomieszczenia magazynowe
d) projekt należy opracować w szczególności na podstawie wytycznych wynikających z Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 lipca 2026 r. w sprawie warunków organizowania oraz wymagań, jakie powinny spełniać miejsce doraźnego schronienia
e) projekt musi uwzględniać wymogi dotyczące bezpieczeństwa osób przebywających w miejscu doraźnego schronienia, w tym zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych, wentylacyjnych oraz zaplecza socjalnego
f) rozwiązania techniczne i instalacyjne: wprowadzenie rozwiązań wpływających na energooszczędność obiektu.
Przyjęte rozwiązania muszą być optymalne i poparte opiniami specjalistów branżowych oraz zgodnie z przepisami i wytycznymi dotyczącymi tego rodzaju obiektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 555960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JNS sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5170426456
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-02| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |