„Rozbudowa drogi leśnej – dojazd pożarowy nr 37 w leśnictwie Kołacz”

NADLEŚNICTWO POŁCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321128
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 07:58
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-829248f7-9c8c-4d61-8211-06f4afa87e13
Identyfikator
6720007499
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ SZOPNIEWSKIPrzyrowo, PL · lot 0
170 690,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321128 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi leśnej – dojazd pożarowy nr 37 w leśnictwie Kołacz”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO POŁCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044281

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczecinecka 12

1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: polczyn@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polczyn.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-829248f7-9c8c-4d61-8211-06f4afa87e13

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa drogi leśnej – dojazd pożarowy nr 37 w leśnictwie Kołacz”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-829248f7-9c8c-4d61-8211-06f4afa87e13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie leśnej wewnętrznej drogi głównej – dojazdu pożarowego nr 37 w leśnictwie Kołacz, które obejmują między innymi: budowę (rozbudowę) dojazdu pożarowego o długości odcinka 0,16 km od 0+000 km do 0+116,4 km i nominalnej szerokości 3,5 m o nawierzchni z żelbetowych, ażurowych płyt drogowych na podbudowie z betonu kruszonego, drogowego kruszywa łamanego oraz podsypce piaskowej wraz z przebudową zjazdów do nieruchomości oraz przebudową zjazdu zwykłego z publicznej drogi powiatowej nr 1079Z (dz. nr 27) do drogi leśnej na działki nr 8/2, 14/17, 14/18 i 387/12 wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego zaświadczenia o braku sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170690,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218665,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170690,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stalma Bau Mateusz Szopniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721929901

7.3.4) Miejscowość: Przyrowo 11

7.3.5) Kod pocztowy: 78-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170690,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane